2021-10-22

 

Rabaty w BEL-POL dla Klientów Metrohouse

Z przyjemnością informujemy, że rozpoczęliśmy współpracę z firmą BEL-POL. Dzięki naszej kooperacji klienci przeprowadzający transakcję w Metrohouse i Gold Finance otrzymają specjalną ofertę na zakup produktów oferowanych w sklepach stacjonarnych BEL-POL w całej Polsce. Dzięki skorzystaniu z karty rabatowej nasi klienci uzyskają 10% zniżki w salonach własnych firmy.

 

 

Nie zapomnij zapytać swojego Agenta o kartę zniżkową.

 

Regulamin Oferty Specjalnej "Karta Rabatowa dla Klientów Metrohouse" i adresy sklepów

 

 

O firmie BEL-POL

 

Specjalnością firmy BEL-POL jest detaliczna oraz hurtowa dystrybucja wysokiej klasy materiałów wykończeniowych, pochodzących od renomowanych w branży budowlanej i architektonicznej producentów. W ofercie znajdują się takie produkty jak drzwi przesuwne, szklane, wewnętrzne, zewnętrzne, wejściowe, pokojowe i antywłamaniowe. Ponadto firma sprzedaje również winylowe panele podłogowe Kronopol, dostępne w wielu ciekawych strukturach, różnych klasach ścieralności oraz kolorach. Sklep posiada także drewniane deski podłogowe wykonane między innymi z dębu oraz jesionu. Poza prowadzeniem sklepu online zajmujemy się także sprzedażą stacjonarną.

 

Oddziały BEL-POL znajdują się między innymi w takich miastach jak Kraków, Poznań, Katowice, Wrocław, Łódź oraz Warszawa. Obok rozbudowanej oferty sprzedażowej firma proponuje także usługi profesjonalnego montażu zakupionych drzwi.


Masz pytania? Skontaktuj się z nami lub odwiedź najbliższe biuro Metrohouse.

+48 22 626 pokaż!

Wypełnij poniższy formularz:

Czy ten wpis okazał się przydatny? Udostępnij znajomym


Wyślij wiadomość mailem

Czy ten wpis okazał się przydatny?
Wyślij znajomym!


Wyślij wiadomość mailem

Nasi klienci powiedzieli

,,Dziękuję za rzeczowy i bardzo skuteczny udział w pośredniczeniu zakupu lokalu. Współpraca z panem Wojciechem Żurawkiem należała do przyjemności. Wszelkie załatwiane formalności, w postaci chociażby przedstawiania odpowiednich dokumentów, umawiania notariusza, itp. było realizowane niezwłocznie i należycie. Cenię wysoki profesjonalizm."

— Mariusz K., Lublin