Metrohouse Academy

Przyglądamy się uważnie propozycjom szkoleniowym dla przedstawicieli branży pośredników nieruchomości. Super, że pojawiają się raz po raz nowe inicjatywy, które wpuszczają nieco świeżego powietrza na rodzimy rynek nieruchomości. Mamy nadzieję, że dzięki uruchamianej właśnie Metrohouse Academy dorzucimy kamyczek do rozwoju ciekawych, nowoczesnych i praktycznych szkoleń dla osób z naszej branży.

 

Spotkania w ramach Metrohouse Academy, dzięki przemyślanemu doborowi tematyki, przeznaczone są zarówno dla pośredników, którzy zaczynają swoją karierę na rynku nieruchomości, ale również dla doświadczonych doradców i właścicieli biur nieruchomości, którzy poszukują dróg rozwoju i chcą iść z duchem czasu. W programie I edycji Metrohouse Academy punktem centralnym jest moduł dotyczący nowoczesnych narzędzi w pracy pośrednika. Nasi prelegenci opowiedzą m.in. o wykorzystaniu mediów społecznościowych w pracy pośrednika oraz monitorowaniu obecności firmy i jej otoczenia w sieci. Kolejny zaproszony prelegent opowie o wykorzystaniu dronów w promocji ofert na rynku nieruchomości. Nie zabraknie też tematu związanego z home stagingiem.

 

W dalszej części szkolenia opowiemy o możliwościach współpracy pośredników w ramach sieci partnerskich, a także o kooperacji doradców i funduszy mieszkaniowych. Na tym też można zarabiać! Nie zabraknie też bloku szkoleniowego na temat podnoszenia skuteczności pracy pośrednika – akurat tę tematykę pozostawiliśmy do przedstawienia dwójce najbardziej doświadczonych trenerów w Metrohouse.

 

Serdecznie zapraszamy. I edycja rusza już 1 grudnia br.

 

Więcej szczegółów na http://www.metrohouseacademy.pl/


Masz pytania? Skontaktuj się z nami lub odwiedź najbliższe biuro Metrohouse.

+48 22 626 pokaż!

Wypełnij poniższy formularz:

Czy ten wpis okazał się przydatny? Udostępnij znajomym


Wyślij wiadomość mailem

Czy ten wpis okazał się przydatny?
Wyślij znajomym!


Wyślij wiadomość mailem

Nasi klienci powiedzieli

,,Pragnę podkreślić wysoką jakość usługi z jaką się spotkałam. Na szczególne wyróżnienie zasługuje oferta, jaką przygotował dla mnie Pan Jarosław Machoń. Pracownik nie ograniczył się tylko do zaprezentowania ofert sprzedaży mieszkań, ale przedstawił również opis linii komunikacyjnych z poszczególnych miejsc, czas przejazdu i czas dojścia pieszo do przystanku."

— Marzanna P., Gdańsk