Praca dla emerytowanych mundurowych

Pomysł kierowania swojej oferty rekrutacyjnej do emerytowanych żołnierzy, czy policjantów może na pierwszy rzut oka wydawać się dość egzotyczny.  Co może mieć wspólnego służba mundurowa z handlem nieruchomościami? W Metrohouse popyt na takich kandydatów do pracy jest poparty pozytywnym doświadczeniem z taką grupą zawodową. W ciągu jedenastu lat działalności Metrohouse na rynku w jej szeregach przewinęło się wiele przedstawicieli mundurowych zawodów, którzy przechodząc w sile wieku na emeryturę spełniali się z sukcesami w pośrednictwie nieruchomości.  Jako ciekawostkę można podać, że jeden z takich agentów zyskiwał każdego roku miano Doradcy Roku – tytuł, do którego uprawniał odpowiednio wysoki wynik finansowy. To nie jedyny pozytywny przykład – można je mnożyć. Po latach służby pośrednictwo nieruchomości, oparte główne na relacjach z innymi, staje się odskocznią dla mundurowych. Okazuje się, że dla wielu z nich jest bardzo dobre urozmaicenie od dotychczasowej pracy i przełamanie schematów według których musieli działać w dotychczasowym środowisku.

 

Tylko dlaczego akurat emerytowani żołnierze spełniają się w pracy pośrednika? Pierwsza sprawa związana jest z niezaspokojonymi ambicjami tej grupy zawodowej po przejściu na emeryturę. Co oferuje im rynek? Pracę w ochronie. To znacznie poniżej ich możliwości i reprezentowanych predyspozycji. Umówmy się – nie jest to wymarzona posada dla kogoś, kto po latach służby oczekuje jeszcze od życia rozpoczęcia nowego, ciekawego etapu w życiu. Druga sprawa to specyfika pracy w pośrednictwie nieruchomości. Osoby mające doświadczenie w służbach mundurowych cechuje upór, konsekwencja, dyscyplina, odporność na stres, czy niepoddawanie się chwilowym kryzysom. Są to cechy oczekiwane wśród adeptów tego zawodu. Nasze doświadczenie pokazuje, że tacy kandydaci w szybkim tempie chłoną wiedzę, szybko budują bazę i nawiązują bardzo dobre relacje z klientami i innymi agentami.

 

Zachęcamy do aplikowania do Metrohouse. Warto spotkać się z kierownikiem oddziału Metrohouse w Twoim mieście i porozmawiać  o współpracy. Wierzymy, że podtrzymasz naszą dobrą opinię o mundurowych i będziesz spełniać się w branży nieruchomości.

 

Przejdź do rekrutacji


Masz pytania? Skontaktuj się z nami lub odwiedź najbliższe biuro Metrohouse.

+48 22 626 pokaż!

Wypełnij poniższy formularz:

Czy ten wpis okazał się przydatny? Udostępnij znajomym


Wyślij wiadomość mailem

Czy ten wpis okazał się przydatny?
Wyślij znajomym!


Wyślij wiadomość mailem

Nasi klienci powiedzieli

,,Dziękuję Pani Katarzynie Czarneckiej za profesjonalne przygotowanie transakcji. Gdyby nie Pani interwencja w trakcie, to zapewne wyszłabym z tych negocjacji."

— Marta Z., Gdańsk