Praca dla emerytowanych mundurowych

Pomysł kierowania swojej oferty rekrutacyjnej do emerytowanych żołnierzy, czy policjantów może na pierwszy rzut oka wydawać się dość egzotyczny.  Co może mieć wspólnego służba mundurowa z handlem nieruchomościami? W Metrohouse popyt na takich kandydatów do pracy jest poparty pozytywnym doświadczeniem z taką grupą zawodową. W ciągu jedenastu lat działalności Metrohouse na rynku w jej szeregach przewinęło się wiele przedstawicieli mundurowych zawodów, którzy przechodząc w sile wieku na emeryturę spełniali się z sukcesami w pośrednictwie nieruchomości.  Jako ciekawostkę można podać, że jeden z takich agentów zyskiwał każdego roku miano Doradcy Roku – tytuł, do którego uprawniał odpowiednio wysoki wynik finansowy. To nie jedyny pozytywny przykład – można je mnożyć. Po latach służby pośrednictwo nieruchomości, oparte główne na relacjach z innymi, staje się odskocznią dla mundurowych. Okazuje się, że dla wielu z nich jest bardzo dobre urozmaicenie od dotychczasowej pracy i przełamanie schematów według których musieli działać w dotychczasowym środowisku.

 

Tylko dlaczego akurat emerytowani żołnierze spełniają się w pracy pośrednika? Pierwsza sprawa związana jest z niezaspokojonymi ambicjami tej grupy zawodowej po przejściu na emeryturę. Co oferuje im rynek? Pracę w ochronie. To znacznie poniżej ich możliwości i reprezentowanych predyspozycji. Umówmy się – nie jest to wymarzona posada dla kogoś, kto po latach służby oczekuje jeszcze od życia rozpoczęcia nowego, ciekawego etapu w życiu. Druga sprawa to specyfika pracy w pośrednictwie nieruchomości. Osoby mające doświadczenie w służbach mundurowych cechuje upór, konsekwencja, dyscyplina, odporność na stres, czy niepoddawanie się chwilowym kryzysom. Są to cechy oczekiwane wśród adeptów tego zawodu. Nasze doświadczenie pokazuje, że tacy kandydaci w szybkim tempie chłoną wiedzę, szybko budują bazę i nawiązują bardzo dobre relacje z klientami i innymi agentami.

 

Zachęcamy do aplikowania do Metrohouse. Warto spotkać się z kierownikiem oddziału Metrohouse w Twoim mieście i porozmawiać  o współpracy. Wierzymy, że podtrzymasz naszą dobrą opinię o mundurowych i będziesz spełniać się w branży nieruchomości.

 

Przejdź do rekrutacji


Masz pytania? Skontaktuj się z nami lub odwiedź najbliższe biuro Metrohouse.

+48 22 626 pokaż!

Wypełnij poniższy formularz:

Czy ten wpis okazał się przydatny? Udostępnij znajomym


Wyślij wiadomość mailem

Czy ten wpis okazał się przydatny?
Wyślij znajomym!


Wyślij wiadomość mailem

Nasi klienci powiedzieli

,,Gratuluję tak wspaniałego, energicznego i zaangażowanego pracownika jak Pani Anna Chmielecka. Kupowałam zwykłą kawalerkę, a byłam obsłużona jakbym kupowała apartament za milion dolarów. To miłe, że są jeszcze firmy i ludzie, w których wyznacznikiem standardów świadczenia usług nie jest tylko zasobność portfela klienta, ale po prostu chęć pomocy i profesjonalne, indywidualne podejście."

— Aneta K., Legionowo