Mateusz Pełtak

Mateusz Pełtak

Lider sprzedaży?

Rating: 5 ?
Jestem rodowitym ostrołęczaninem. Miasto Ostrołęka i powiat ostrołęcki znam od podszewki, dlatego w tym regionie potrafię efektywnie działać. Z racji moich wcześniejszych doświadczeń zawodowych, największymi moimi atutami są sesje fotograficzne i materiały filmowe oraz marketing internetowy, dzięki któremu docieram z ofertami do szerokiego grona klientów. Mam wsparcie notariuszy i prawników, dlatego współpraca ze mną gwarantuje bezpieczeństwo sprzedaży, zakupu i wynajmu. Chętnie udzielam porad i wspomagam w działaniach swoich klientów. Zapraszam do współpracy.
W czym mogę Ci pomóc? Aparthotele, Biura, Domy, Działki budowlane, Działki rekreacyjne, Homestaging, Inwestycje w nieruchomości, Magazyny, Mieszkania, Nieruchomości luksusowe, Obiekty komercyjne, Rynek deweloperski, Rynek wtórny, Sprzedaż, Wynajem
Znajomość języków: Polski

Dane kontaktowe

+48 577 601 pokaż!

Opinie

 • Przemysław 01.02.2023
 • Jest Agentem jakich mało! Wraz z żoną zdecydowaliśmy się na zakup naszego pierwszego domu i tym sposobem poznaliśmy Pana Mateusza. Przy zakupie nieruchomości pomoc profesjonalisty jest nieoceniona. Pana Mateusza charakteryzuje duża wiedza, zaangażowanie oraz ogromna pomoc dla klienta. Nie spodziewaliśmy sie że aż tyle czasu i nerwów zaoszczędzimy dzięki jego wszechstronnej pracy. O postępach zakupu byliśmy z żona informowani i wszystko było wyjaśnione jasno i klarownie. Pan Mateusz towarzyszył nam m.in w Bankach poświecił wiele czasu abyśmy mogli ze spokojem przebrnąć przez ten nie łatwy proces. Jesteśmy przeogromnie wdzięczni i szczęśliwi. Wielkie dzięki! Przemek i Ula
  Ciesze się, że mogliśmy się poznać i mogłem pomóc w zakupie pierwszej nieruchomości. Jestem szczęśliwy, że moja praca jest potrzebna i przynosi efekty w postaci zadowolonego Klienta. Oczywiście pozostaję do dyspozycji w przyszłości.
  Mateusz Pełtak
  Metrohouse, Ostrołęka
 • Mateusz 01.04.2021
 • Nie spodziewałem się, że moje mieszkanie może być tak dobrze i profesjonalnie wystawione do sprzedaży. Cała współpraca przebiegła na najwyższym poziomie, ogromny wkład pracy Agenta przyniósł oczekiwany efekt w postaci sprzedaży mojej nieruchomości. Dziękuję za profesjonalną i godną zaufania obsługę. Metrohouse ma w swoich szeregach wielki skarb, polecam z pełną odpowiedzialnością współpracę z biurem w Ostrołęce.
  Dziękuję za pozytywną opinię i gratuluję sprzedaży mieszkania. Ciesze się, że udało się wszystko jak wspólnie założyliśmy. Zachęcam do współpracy w przyszłości. Pozdrawiam
  Mateusz Pełtak
  Metrohouse, Ostrołęka
 • Renata 04.05.2022
 • Współpraca z Panem Mateuszem na każdym etapie transakcji przebiegała na najwyższym poziomie. Pana Mateusza cechuje wysoka kultura osobista, zaangażowanie oraz gruntowna znajomość rynku nieruchomości. Wszystkie formalności administracyjne przeprowadzone zostały szybko i sprawnie. Zdecydowanie polecam współpracę z Panem Mateuszem za profesjonalizm i indywidualne, bardzo rzetelne podejście do klienta.
  Pani Renato dziękuję za tak ciepłe słowa. Do każdego Klienta podchodzę indywidualnie. Staram się, aby każda transakcja została przeprowadzona wzorowo i na najwyższym poziomie. Pozdrawiam serdecznie.
  Mateusz Pełtak
  Metrohouse, Ostrołęka
 • Mateusz 06.05.2022
 • Chciałbym w tym miejscu serdecznie podziękować Panu Mateuszowi za pomoc w sprzedaży nieruchomości. Pan Mateusz to agent z pasją i ogromną wiedzą, bardzo kompetentny, rzetelny, potrafi doradzić i wyjaśnić wątpliwości w razie potrzeby. Serdecznie polecam wszystkim współpracę z Panem Mateuszem. Oby więcej takich agentów na rynku nieruchomości a wszelkie transakcje staną się przyjemnością.
  Dziękuję Panie Mateuszu za tyle ciepłych słów pod moim adresem. Oczywiście polecam się do dalszej współpracy.
  Mateusz Pełtak
  Metrohouse, Ostrołęka
 • Kamila 11.06.2021
 • Dla Pana Mateusza pełne wyrazy szacunku i podziwu za zaangażowanie, skrupulatność, sumienność, dyspozycyjność, elastyczność, wyrozumiałość i PEŁEN profesjonalizm. Zawsze był do naszej dyspozycji, odpowiadał na wszelkie pytania (a były ich tysiące), wszystko tłumaczył krok po kroku. Moja dobra rada dla wszystkich - współpraca z Panem Mateuszem to czysta przyjemność.
  Pani Kamilo dziękuję za tyle ciepłych słów pod moim adresem. Zależy mi na tym, aby moi Klienci zawsze byli zadowoleni z moich usług. Pozdrawiam i liczę na współpracę w przyszłości.
  Mateusz Pełtak
  Metrohouse, Ostrołęka
 • Halina 10.01.2022
 • Bardzo dziękuję Panu Mateuszowi za pomoc. Dzięki jego zaangażowaniu oraz profesjonalizmowi w krótkim czasie udało się sprzedać mieszkanie. Szczególne podziękowania należą się za dopilnowanie kwestii formalnych, świetną znajomość przepisów i dyspozycyjność. Współpraca z tak miłą osobą to czysta przyjemność. Z całego serca polecam Pana Mateusza oraz Agencję Metrohouse.
  Dziękuję ślicznie za przekazaną opinię. Takie działania motywują mnie tylko i wyłącznie do dalszej skrupulatnej pracy na rzeczy każdego Klienta. Serdecznie pozdrawiam.
  Mateusz Pełtak
  Metrohouse, Ostrołęka
 • Dorota 08.08.2022
 • Z pomocą Pana Mateusza udało się ekspresowo sprzedać dom. Bardzo pozytywnie oceniam współpracę. Pan Mateusz jest profesjonalnym, miłym człowiekiem, którego zaangażowanie jest odczuwalne na każdym etapie sprzedaży. Posiada dużą wiedzę, która pozwala kompleksowo zająć się sprawą. Polecam z całego serca.
  Pani Doroto dziękuję serdecznie za pozytywną ocenę naszej współpracy. Z wielką przyjemnością będę wracał do tych dni. Pozdrawiam i do usłyszenia.
  Mateusz Pełtak
  Metrohouse, Ostrołęka
 • Rafał 29.12.2021
 • Bardzo serdecznie polecam. Pan Mateusz profesjonalnie podszedł do sprawy, służył pomocą i w sposób bardzo konkretny potrafił odpowiedzieć na nurtujące nas pytania. Reasumując, mogę polecić każdemu kontakt z Panem Mateuszem. Nikt kto nawiąże z nim współpracę, nie będzie żałował swojej decyzji.
  Panie Rafale dziękuję za miłe słowa. Każdy kolejny kontakt z Klientem utwierdza mnie w przekonaniu, że jestem we właściwym miejscu. Pozdrawiam
  Mateusz Pełtak
  Metrohouse, Ostrołęka
 • Przemysław 29.01.2022
 • Gość wie co robi ! Stworzony do tego biznesu współpraca z nim to czysta przyjemność jestem bardzo zadowolony ze sprzedaży. Konkretnie podchodzi do tematu. Na przyszłość jeśli zdecyduje się na sprzedaż domu lub kupno to napewno pierwszą myśla będzie - zadzwonić do Mateusza!!! Polecam!!!
  Bardzo dziękuję Panie Przemysławie za tak miłe słowa. Zadowolenie moich Klientów jest dla mnie największą nagrodą. Pozdrawiam
  Mateusz Pełtak
  Metrohouse, Ostrołęka
 • Karolina 21.09.2021
 • Pan Mateusz jest bardzo kompetentny, pomaga z wielkim zaangażowaniem. Sprzedaż domu przeprowadzona fachowo, sprawnie, nieuciążliwie. Jest bardzo dyspozycyjny. Kontakt z Panem Mateuszem był zawsze bardzo łatwy i przyjemny. Polecam współpracę z tą agencją i Panem Mateuszem.
  Dziękuję bardzo za przesłaną opinię. Jest mi niezmiernie miło, że jest Pani zadowolona z naszej współpracy. Cieszę się, że mogłem pomóc. Oczywiście polecam się w przyszłości. Pozdrawiam serdecznie.
  Mateusz Pełtak
  Metrohouse, Ostrołęka
 • Milena 23.05.2022
 • Zdecydowanie polecam współpracę z Panem Mateuszem. Jest bardzo kompetentny ,pomaga z wielkim zaangażowaniem przejść przez cały etap transakcji. Jest zawsze do dyspozycji klientów. Jestem zadowolona ze współpracy i szczerze polecam współpracę z biurem nieruchomości.
  Pani Mileno dziękuję serdecznie za pozytywną ocenę mojej pracy. Cieszę się, że udało mi się przekonać Panią do współpracy i pokazać, że biuro nieruchomości to same dobro.
  Mateusz Pełtak
  Metrohouse, Ostrołęka
 • Andrzej 13.01.2022
 • Polecam uslugi Pana Mateusza,pelen profesjonalizm i zaangażowanie,fachowa pomoc w kazdym momencie kupna mieszkania.Zadbal o wszystkie formalnosci i dopilnowal szczegółów.Polecam współprace z tak rzetelną i kompetentna osobą jak Pan Mateusz.
  Panie Andrzeju dziękuję za zaufanie. Staram się za każdym razem, aby przeprowadzić Klienta przez cały proces najlepiej jak potrafię. Pozdrawiam
  Mateusz Pełtak
  Metrohouse, Ostrołęka
 • Milena 16.12.2022
 • Od pierwszego kontaktu pełen profesjonalizm. Podczas sprzedaży dwóch nieruchomosci nie zajmowaliśmy się niczym, wszystko zorganizował Pan Mateusz. Świetny kontakt, zdumiewające zorganizowanie, odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu.
  Moje zadania przy sprzedaży nieruchomości sprawiają mi wiele satysfakcji. Dzięki takim Klientom jak Pani, moja praca ma sens. Dziękuję za docenienie moich działań.
  Mateusz Pełtak
  Metrohouse, Ostrołęka
 • Kryspin 19.02.2022
 • Sprzedałem działkę samodzielnie, ale muszę przyznać, że Pan Mateusz swoją pracę wykonuje wzorowo. Najważniejsze, że liczy się ze zdaniem Klienta, co dla mnie było kluczowe. Bardzo dobry kontakt do samego końca. Serdecznie polecam.
  Dziękuję za dobre słowo. Oczywiście zachęcam do kontaktu również w przyszłości. Pozdrawiam
  Mateusz Pełtak
  Metrohouse, Ostrołęka
 • Zbigniew 22.06.2021
 • Fachowa i kompetentna obsługa na każdym etapie procesu zakupu działki. Pan Mateusz jest profesjonalistą na najwyższym poziomie. Zaangażowany i bardzo pomocny a przy tym cierpliwy i sympatyczny. Współpraca godna polecenia! :)
  Dziękuję za pozytywną ocenę mojej pracy. Chętnie pomagam swoim Klientom w każdej sytuacji. Oczywiście zachęcam do współpracy w przyszłości. Pozdrawiam i do zobaczenia.
  Mateusz Pełtak
  Metrohouse, Ostrołęka
 • Tomasz 17.08.2022
 • Pełen profesjonalizm, przez cały okres transakcji od momentu złożenia oferty do finalizacji transakcji (zakończonej pełnym sukcesem) czuliśmy się zadbani, zawsze na bieżąco poinformowani po prostu bezpieczni. Bardzo dziękujemy.
  Dziękuję serdcznie za ciepłe słowa. Współpraca z Państwem była dla mnie ogromną przyjemnością. Mam nadzieję, że do usłyszenia i zobaczenia.
  Mateusz Pełtak
  Metrohouse, Ostrołęka
 • Piotr 18.03.2022
 • Pomoc i zaangażowanie Pana Mateusza przy sprzedaży działek była nieoceniona. Cudowna osoba, świetny fachowiec i doradca. Nie mogłem trafić na właściwszą osobę w tym fachu. Dziękuję z całego serca!
  Panie Piotrze, dziękuję za pozytywną ocenę mojej pracy. Współpraca z Panem to była przyjemność. Do zobaczenia w przyszłości.
  Mateusz Pełtak
  Metrohouse, Ostrołęka
 • Jarosław 01.02.2023
 • Profesjonalna obsługa i opieka sprzedającego, otwartość na wszelkie prośby, pomoc w załatwianiu wszystkich spraw: od momentu wyceny nieruchomości aż po zakończenie sprzedaży u notariusza. Polecam
  Dziękuję za pozytywną ocenę mojej pracy. Zadowolenie Klienta to podstawa w mojej branży.
  Mateusz Pełtak
  Metrohouse, Ostrołęka
 • Zenon 12.11.2022
 • Cała współpraca przebiegała na najwyższym poziomie. Każda rozmowa była konkretna i kierowała nas ku brzegu. Jestem zadowolony ze współpracy z Panem Mateuszem.
  Dziękuję za zaufanie i owocną współpracę.
  Mateusz Pełtak
  Metrohouse, Ostrołęka
 • Magdalena 20.05.2022
 • Dziękujemy bardzo za pomoc udzieloną przy zakupie mieszkania.Pełen profesjonalizm ze strony Pana Mateusza.Pozdrawiamy i czekamy na następne transakcje z Metrohouse
  Dziękuję Pani Magdaleno za pozytywną ocenę mojej pracy. Liczę na to, że jeszcze niejednokrotnie będzie dane nam współpracować w przyszłości.
  Mateusz Pełtak
  Metrohouse, Ostrołęka
 • Justyna 13.11.2022
 • Bardzo polecam Pana Mateusza Pełtaka. Z dużym poświęceniem i pełnym profezjonalizmem zajął sią sprzedażą naszej nieruchomości, za co mu bardzo dziękujemy.
  Pani Justyno każda sytuacja jest dla mnie wyjątkowa i staram się doprowadził ją do finału. Cieszę się, że udało mi się zakończyć pozytywnie kolejną transakcję.
  Mateusz Pełtak
  Metrohouse, Ostrołęka
 • Anna 23.06.2022
 • Jestem zadowolona ze współpracy z Panem Mateusza. Zaangażowany Agent to podstawa, a Panu Mateuszowi nie mogę niczego zarzucić. Polecam z czystym sumieniem.
  Dziękuję za pozytywną ocenę mojej pracy. Cieszę się, że moja praca jest potrzebna na rynku nieruchomości.
  Mateusz Pełtak
  Metrohouse, Ostrołęka
 • Irena 31.08.2021
 • Wir sind sehr zufrieden mit Ihrer Arbeit. Sie haben unseren Auftrag zur unserer vollsten Zufriedenheit erfüllt. Irena Müller, Ewald Müller
  Vielen Dank für die netten Worte. Ich würde es für die Zukunft empfehlen.
  Mateusz Pełtak
  Metrohouse, Ostrołęka
 • Rafał 06.12.2021
 • Pełen profesjonalizm i zaangażowanie. Pan Mateusz służy pomocą na każdym etapie. Miła, wzorowa współpraca. Polecam każdemu, 10/10
  Dziękuję za docenienie trudów mojej pracy. Każda kolejna transakcja utwierdza mnie w przekonaniu, że jestem na właściwym miejscu. Jeszcze raz dziękuję i do zobaczenia.
  Mateusz Pełtak
  Metrohouse, Ostrołęka
 • Jolanta 29.12.2021
 • Oceniam Pana Pełtaka bardzo pozytywnie jestem w 100 procentach zadowolona z Pana usług i chętnie polecę swoim znajomym. Dziękuję Jolanta Gręda.
  Cieszę się Pani Jolanto, że udało nam się zakończyć wszystko tak jak założyliśmy. Jeszcze raz dziękuję za współpracę i do usłyszenia.
  Mateusz Pełtak
  Metrohouse, Ostrołęka
 • Agata 12.10.2022
 • Dziękuję Panu Mateuszowi w celu ustalenia właściciela nieruchomości i pomocy w jej zakupie. Jestem niezmiernie wdzięczna. Zawodowiec!
  Również dziękuję za powierzone zaufanie. Jestem po to, aby pomagać również Klientom, którzy chcą nabyć określoną nieruchomość, a nie tylko te które mamy w ofercie.
  Mateusz Pełtak
  Metrohouse, Ostrołęka
 • Agnieszka 07.10.2022
 • Współpraca z Panem Mateuszem to czysta przyjemność. Profesjonalizm, wiedza, doświadczenie na najwyższym poziomie. Polecam serdecznie
  Dziękuję serdecznie na przychylną ocenę mojej pracy. W każdym kolejnym dniu staram się nieść pomoc swoim Klientom. Zachęcam do współpracy również w przyszłości.
  Mateusz Pełtak
  Metrohouse, Ostrołęka
 • Roman 26.03.2022
 • Wysoka kultura osobista. Wszystko poprowadzone na najwyższym poziomie. Jestem zadowolony z usług Pana Mateusza. Polecam
  Dziękuję serdecznie za zaufanie. Zachęcam do ponownej współpracy. Pozdrawiam
  Mateusz Pełtak
  Metrohouse, Ostrołęka
 • Ryszard 18.06.2021
 • Tak jak widać gwiazdki ocena pozytywna.Sprawnie i terminowo załatwienie transakcji dotyczącą zakupu działki.Dzięki
  Panie Ryszardzie, dziękuję za współpracę i za słowa uznania. Cieszę się, że udało się dopiąć sprawę do końca, tak jak zakładaliśmy. Pozdrawiam i do usłyszenia.
  Mateusz Pełtak
  Metrohouse, Ostrołęka
 • Stanisław 01.04.2022
 • Dziękuję za bezpieczne przeprowadzenie mnie przez cały proces transakcji. Pan Mateusz zna się na swoim fachu.
  Panie Stanisławie dziękuję za wybranie mojej osoby do współpracy. Ciesze się, że udało nam się dopiąć wszystko na ostatni guzik, tak jak było założone. Pozdrawiam i do usłyszenia.
  Mateusz Pełtak
  Metrohouse, Ostrołęka
 • Andrzej Krzysztof 28.11.2022
 • Wszystko zawsze na czas. Super współpraca. Dziękuję za pomoc przy zakupie nieruchomości Panie Mateuszu.
  Dziękuję, że mogłem pomóc. Polecam się oczywiście w przyszłości.
  Mateusz Pełtak
  Metrohouse, Ostrołęka
 • Iwona 21.02.2023
 • Współpraca z Panem Mateuszem to czysta przyjemność, profesjonalizm na najwyższym poziomie. Polecam.
  Dziękuję Pani Iwono za możliwość pomocy przy sprzedaży nieruchomości. Cieszę się, że finalnie udało się znaleźć nabywcę.
  Mateusz Pełtak
  Metrohouse, Ostrołęka
 • Mateusz 20.06.2022
 • Dla mnie najważniejsze sprawa to komunikacja i profesjonalizm i tak tez Pan Mateusz załatwia sprawy.
  Wielką przyjemnością było współpracować z Panem. Dziękuję za pochlebne słowa. Mam nadzieję, że będzie się dobrze mieszkało.
  Mateusz Pełtak
  Metrohouse, Ostrołęka
 • Stanisława 19.01.2022
 • Wszystko w porządku. Jestem zadowolona ze sprzedaży swojej nieruchomości i obsługi Pana Mateusza.
  Udało nam się sfinalizować transakcję tak jak zakładaliśmy. Dziękuję za współpracę. Pozdrawiam
  Mateusz Pełtak
  Metrohouse, Ostrołęka
 • Teresa 06.12.2021
 • Moja sprawa została załatwiona bardzo szybko. Oceniam Pana Mateusza maksymalnie jak to możliwe.
  Dziękuję Pani Tereso za dobrą współpracę. Liczę, że udało się osiągnąć wszystko co zaplanowaliśmy i kamień, który Pani dźwigała jest już całkowicie zatopiony. Powodzenia w dalszym działaniu i życzę wszystkiego co najlepsze.
  Mateusz Pełtak
  Metrohouse, Ostrołęka
 • Aleksander 26.08.2021
 • Wszystko załatwione w sposób profesjonalny i bezproblemowy. Polecam z całego serca!
  Dziękuję za maksymalną ocenę mojej pracy. Jest mi niezmiernie miło współpracować z kompetentnymi osobami. Do zobaczenia i usłyszenia w przyszłości.
  Mateusz Pełtak
  Metrohouse, Ostrołęka
 • Grzegorz 14.06.2022
 • Polecam usługi pana Mateusza. Gładko przeprowadził mnie przez proces zakupu nieruchomości.
  Panie Grzegorzu dziękuję za uprzejmą współpracę. Cieszę się, że udało nam się przeprowadzić cały proces zdalnie. Oczywiście pozostaję do dyspozycji. Pozdrawiam
  Mateusz Pełtak
  Metrohouse, Ostrołęka
 • Katarzyna 07.12.2021
 • Kompetentny, rzetelny , komunikatywny , uczciwie mogę polecić usługi Pana Mateusza.
  Dziękuję Pani Kasiu za daną mi szansę w sprzedaży własnej nieruchomości. Współpraca z takimi ludźmi to czysta przyjemność. Życzę powodzenia na dalszej drodze, zarówno prywatnej, jak i zawodowej.
  Mateusz Pełtak
  Metrohouse, Ostrołęka
 • Michał 09.12.2021
 • Na wszystkie zadawane pytania była rzetelna odpowiedź. Wysoka kultura co do klienta.
  Panie Michale, bardzo dziękuję za opinię. Współpraca z Panem to była czysta przyjemność.
  Mateusz Pełtak
  Metrohouse, Ostrołęka
 • Łukasz 09.02.2022
 • Pełen profesjonalizm!!! Doradztwo i współpraca na najwyższym poziomie. POLECAM
  Panie Łukaszu współpraca z takim Klientem to czysta przyjemność. Liczę na owocną współpracę również w przyszłości. Pozdrawiam
  Mateusz Pełtak
  Metrohouse, Ostrołęka
 • Marlena 09.02.2022
 • Fachowość i dovry kontakt. Pan Mateusz dba i przypomina o spotkaniach. Polecam.
  Dziękuję Pani Marleno za współpracę. Do zobaczenia!
  Mateusz Pełtak
  Metrohouse, Ostrołęka
 • Bartosz 12.02.2022
 • Fajna współpraca . Chłopak wie co robi i robi to dobrze . Polecam wszystkim
  Dziękuję za wyrażoną opinię. Mam nadzieję, że w przyszłości spotkamy się ponownie. Pozdrawiam
  Mateusz Pełtak
  Metrohouse, Ostrołęka
 • Aldona 18.10.2021
 • Bardzo profesjonalne podejście do klienta, wysoka kultura osobista. Polecam!
  Pani Aldono, cieszę się, że mogłem sprostać wyzwaniom. Dziękuję za merytoryczną i pozytywną opinię.
  Mateusz Pełtak
  Metrohouse, Ostrołęka
 • Marcin 16.08.2022
 • Pełen profesjonalizm na każdym etapie współpracy. Gorąco polecam . Ma
  Dziękuję Panie Marcinie za pozytywną ocenę. Staram się, aby każda współpraca przebiegała na najwyższym poziomie.
  Mateusz Pełtak
  Metrohouse, Ostrołęka
 • Halina 29.12.2021
 • Jestem zadowolona. Rzetelna obsługa, wyczerpujące informacje. Polecam
  Pani Halino nasza współpraca była wzorowa. Życzyłbym sobie więcej takich Klientów. Pozdrawiam
  Mateusz Pełtak
  Metrohouse, Ostrołęka
 • Robert 16.04.2022
 • Odpowiedzialny, słowny, zaangażowany, w pełni dyspozycyjny
  Bardzo dziękuję za te piękne i motywujące słowa. Cieszę się, że mogłem z Panem współpracować. Pozdrawiam
  Mateusz Pełtak
  Metrohouse, Ostrołęka
 • Wiesław 12.11.2022
 • Wysoka kultura osobista i pełna fachowość. Polecam
  Serdecznie dziękuję Panie Wiesławie za wybór mojej osoby jako swojego przedstawiciela w sprzedaży mieszkania. Cieszę się, że udało nam się sfinalizować transakcję.
  Mateusz Pełtak
  Metrohouse, Ostrołęka
 • Julianna 18.03.2022
 • Profesjonalizm i elegancja. Serdecznie polecam
  Dziękuję bardzo. Pani Julianno miło było poznać i wspólnie współpracować. Polecam nasze biuro w przyszłości.
  Mateusz Pełtak
  Metrohouse, Ostrołęka
 • Justyna 03.12.2021
 • Kontakt 5+, Prezentacja 5+, wyjaśnienie 5+
  Dziękuję za przemiłą opinię. Pani Justyno mam nadzieję, że zakupiona nieruchomość przyniesie wiele pięknych chwil i wspomnień. Do zobaczenia niebawem w roli innego typu Klienta.
  Mateusz Pełtak
  Metrohouse, Ostrołęka
 • Ewelina 15.04.2022
 • Uprzejmy,punktualny,sympatyczny. Polecam
  Dziękuję. Również bardzo miło wspominam. Pozdrawiam
  Mateusz Pełtak
  Metrohouse, Ostrołęka
 • Adam 24.01.2022
 • SZYBKO, MIŁO, PROFESJONALNIE ! polecam
  Panie Adamie dziękuję za decyzyjność i wzorową współpracę. Mam nadzieję, że nieruchomość będzie służyła przez wiele lat. Pozdrawiam
  Mateusz Pełtak
  Metrohouse, Ostrołęka
 • Aneta 20.09.2021
 • Jestem bardzo zadowolona!
  Dzięki takim opiniom praca staje się jeszcze przyjemniejsza. Dziękuję i polecam się na przyszłość.
  Mateusz Pełtak
  Metrohouse, Ostrołęka
 • Maria 01.12.2022
 • Miła i profesjonalna współpraca.
  Dziękuję serdecznie za zaufanie. Powodzenia w dalszych działaniach.
  Mateusz Pełtak
  Metrohouse, Ostrołęka
 • Michał 03.12.2021
 • Polecam jestem zadowolony z usług.
  Panie Michale cieszę się, że mogłem sprostać oczekiwaniom i udało się dokończyć transakcję tak jak zaplanowaliśmy. Pozdrawiam i do zobaczenia w przyszłości.
  Mateusz Pełtak
  Metrohouse, Ostrołęka
 • Joanna 27.12.2021
 • Pełen profesjonalizm POLECAM!!!
  Dziękuję Pani Joanno za miłą współpracę. Mam nadzieję, że do zobaczenia w przyszłości.
  Mateusz Pełtak
  Metrohouse, Ostrołęka
 • Adam 14.09.2021
 • Serdecznie polecam!
  Bardzo mi miło! Jednocześnie również dziękuję za fantastyczną współpracę.
  Mateusz Pełtak
  Metrohouse, Ostrołęka
 • Dominik 17.06.2022
 • Pełen profesjonalizm. Polecam.
  Dziękuję Panie Dominiku za pozytywną ocenę mojej pracy. Mam nadzieję, że będzie nam dane spotkać się w przyszłości. Pozdrawiam
  Mateusz Pełtak
  Metrohouse, Ostrołęka
 • Grzegorz 29.12.2021
 • Pełen profesjonalizm. Polecam
  Dziękuję Panie Grzegorzu za skorzystanie z moich usług. Polecam się na przyszłość. Pozdrawiam
  Mateusz Pełtak
  Metrohouse, Ostrołęka
 • Ryszard 08.12.2021
 • Robią dobra robotę polecam
  Dziękuję za pozytywną ocenę mojej pracy. Myślę, że jeszcze niejednokrotnie będzie dane nam współpracować.
  Mateusz Pełtak
  Metrohouse, Ostrołęka
 • Adam 27.02.2022
 • Super Agent polecam
  Panie Adamie dziękuję za wzorową współpracę. Oczywiście zapraszam do kontaktu w przyszłości.
  Mateusz Pełtak
  Metrohouse, Ostrołęka
 • Daniel 16.05.2021
 • Profesjonalista!
  Dziękuję za pozytywną opinię. Z takimi Klientami aż chce się współpracować. W przyszłości również służę pomocą - proszę tylko dać znać. Pozdrawiam i do usłyszenia.
  Mateusz Pełtak
  Metrohouse, Ostrołęka
 • Stanisław 18.10.2021
 • Panie Stanisławie dziękuję za docenienie moich wysiłków i wzorową relację zakończoną wspólnym sukcesem. Liczę na dalszą owocną współpracę w przyszłości.
  Mateusz Pełtak
  Metrohouse, Ostrołęka
 • Małgorzata 30.09.2021
 • Dziękuję za wzorową współpracę oraz pozytywną ocenę mojej pracy.
  Mateusz Pełtak
  Metrohouse, Ostrołęka
 • Wojciech 24.09.2021
 • Dziękuję Panie Wojciechu za dobrą współpracę. Zadowolenie klienta jest dla mnie priorytetem i zarazem najlepszą rekomendacją. Do zobaczenia wkrótce.
  Mateusz Pełtak
  Metrohouse, Ostrołęka
 • Bartłomiej 02.09.2021
 • Dziękuję Panie Bartłomieju za pozytywną ocenę mojej pracy. Oczywiście polecam się na przyszłość. Pozdrawiam.
  Mateusz Pełtak
  Metrohouse, Ostrołęka
 • Sławomir 31.08.2021
 • Panie Sławomirze dziękuję za pozytywną ocenę mojej pracy. Oczywiście zachęcam do kontaktu w przyszłości. Pozdrawiam
  Mateusz Pełtak
  Metrohouse, Ostrołęka
 • Grzegorz 26.08.2021
 • Dziękuję bardzo za konkretną i miłą współpracę. Polecam się na przyszłość. Pozdrawiam
  Mateusz Pełtak
  Metrohouse, Ostrołęka
 • Michał 23.12.2021
 • Wszytko OK
  Dziękuję Panie Michale za błyskotliwe podjęcie decyzji w sprawie nabycia nieruchomości. Oczywiście polecam się na przyszłość.
  Mateusz Pełtak
  Metrohouse, Ostrołęka
 • Wiesława 25.06.2021
 • Pani Wiesławo, bardzo dziękuję. Naszą współpracę również odbieram wyjątkowo ciepło. Do zobaczenia.
  Mateusz Pełtak
  Metrohouse, Ostrołęka
 • Małgorzata 21.06.2021
 • Dziękuję, nie tylko za pozytywną ocenę, ale za dobrą wzajemną relację. Współpraca z takim klientem to przyjemność.
  Mateusz Pełtak
  Metrohouse, Ostrołęka
 • Arkadiusz 04.05.2021
 • Dziękuję za pozytywną opinię i gratuluję wyboru mieszkania. Cieszę się, że współpraca była owocna i zachęcam do jej kontynuowania. Pozdrawiam
  Mateusz Pełtak
  Metrohouse, Ostrołęka
 • Robert 01.04.2021
 • Panie Robercie, dziękuję za współpracę. Bezpieczeństwo klienta stawiam zawsze na pierwszym miejscu. Polecam się na przyszłość. Pozdrawiam
  Mateusz Pełtak
  Metrohouse, Ostrołęka

Moje oferty (44)

Tu posiadam najwięcej ofert
Takie nieruchomości znajdziesz w mojej ofercie
Moje oferty sprzedaży vs. oferty wynajmu
Moje oferty wg. ceny całkowitej (tysiące zł)
T
y
l
k
o

u

n
a
s
Video tour
Dom na sprzedaż, Pułtuski, Zatory gm, Nowe Borsuki
 • 122.6m2
 • Pustak
 • Liczba pokoi: 4
 • Parter
 • Elektryczne
Przejdź do nieruchomości
1 250 000 PLN

Oferuję posiadłość w pełni wykończoną o wysokim standardzie w m. Nowe Borsuki (gm. Zatory).

Wolnostojący dom o powierzchni użytkowej 122,56 m2 usytuowany na działce 1077 m2....
Więcej

T
y
l
k
o

u

n
a
s
Video tour
Mieszkanie na sprzedaż, Ostrołęka pow, Ostrołęka gm, Ostrołęka, Sienkiewicza
 • 60.5m2
 • Wielka płyta
 • Liczba pokoi: 3
 • Parter
 • Miejskie
Przejdź do nieruchomości
335 000 PLN

Oferuję mieszkanie zlokalizowane przy ulicy Sienkiewicza (os. Łęczysk) w Ostrołęce.

Nieruchomość znajduje się na parterze i składa się z trzech pokoi, łazienki, kuchni i balkonu....
Więcej

T
y
l
k
o

u

n
a
s
Video tour
Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, <b>Wola</b>, Odolany, Ordona
 • 69.3m2
 • Pustak ceramiczny
 • Liczba pokoi: 3
 • 9 piętro
 • Miejskie
Przejdź do nieruchomości
1 239 000 PLN

Nieruchomość zlokalizowana przy ulicy Ordona w dzielnicy Wola w Warszawie.

Mieszkanie usytuowane w bloku na 9 z 11 pięter. Lokal składa się z korytarza, dwóch sypialni, garderoby,...
Więcej

T
y
l
k
o

u

n
a
s
Działka na sprzedaż, Ostrołęcki, Rzekuń gm, Korczaki
609 000 PLN

Nieruchomość o powierzchni 5466 m kw. położona w miejscowości Korczaki (gm. Rzekuń).

Gminny plan zagospodarowania przestrzennego pozwala na budowę domu...
Więcej

T
y
l
k
o

u

n
a
s
Działka na sprzedaż, Ostrołęcki, Rzekuń gm, Korczaki
609 000 PLN

Nieruchomość o powierzchni 5430 m kw. położona w miejscowości Korczaki (gm. Rzekuń).

Działka ma bardzo ciekawe ukształtowanie, nadające jej indywidualny charakter. Część pod...
Więcej

T
y
l
k
o

u

n
a
s
Działka na sprzedaż, Ostrołęcki, Olszewo-Borki gm, Stepna-Michałki
219 000 PLN

Nieruchomość gruntowa położona jest w atrakcyjnej miejscowości Stepna-Michałki (gm. Olszewo-Borki).

Działka o powierzchni 7288 m2 znajduje się przy drodze asfaltowej. Nieruchomość...
Więcej

T
y
l
k
o

u

n
a
s
Działka na sprzedaż, Ostrołęcki, Rzekuń gm, Ławy
187 000 PLN

Przedstawiam działkę nadającą się pod budowę domu jednorodzinnego z możliwą częścią usługową.

Nieruchomość, położona jest w miejscowości Ławy (gm. Rzekuń), ma atrakcyjne...
Więcej

T
y
l
k
o

u

n
a
s
Działka na sprzedaż, Wyszkowski, Długosiodło gm, Blochy
299 000 PLN

Nieruchomość gruntowa zlokalizowana jest w obrębie wsi Blochy (gm. Długosiodło).

Zgodnie z planem zagospodarowania przestrzennego gminy Długosiodło działka zlokalizowana jest na...
Więcej

T
y
l
k
o

u

n
a
s
Video tour
Obiekt na sprzedaż, Ostrołęka pow, Ostrołęka gm, Ostrołęka
3 150 000 PLN

Nieruchomość znajduje się przy ulicy Głowackiego (os. Stare Miasto) w Ostrołęce.

W skład nieruchomości wchodzą trzy domy - dwa mieszkalno-usługowe i mieszkalny oraz garaż. Wszystko...
Więcej

T
y
l
k
o

u

n
a
s
Działka na sprzedaż, Ostrołęka pow, Ostrołęka gm, Ostrołęka
903 300 PLN

Nieruchomość znajduje się przy ulicy 5 Pułku Ułanów (os. Wojciechowice) w Ostrołęce.

Grunt o powierzchni 30,11 ar w połowie pod zabudowę mieszkaniowo-usługową i w drugiej części...
Więcej

 • 1
 • 2
 • 3
 • ..
 • 5

Mateusz Pełtak

Lider sprzedaży
Rating: 5 ?