Agenci charytatywnie

W czasie warszawskiej wigilii zorganizowaliśmy licytację firmowych kalendarzy i specjalnej okładki Metrohouse Magazine. Była to wyjątkowa gratka, ponieważ krótka seria kalendarzy powstała w oparciu o sesję, w której uczestniczyły nasze koleżanki przebrane w świąteczne stroje. Wszystko to, aby wspomóc Ekipę Świętego Mikołaja, która jak co roku przygotowuje paczki dla dzieci z ubogich rodzin.
Zwycięzcy licytacji  w Warszawie - Prezes Mariusz Kania i Anna Żórawska - właścicielka biura na Kabatach

- dumnie prezentują wylicytowane trofea.


Natomiast trójmiejska Wigilia firmowa to już tradycyjnie czas licytacji na cele charytatywne. W tym roku licytowaliśmy różne fanty (w tym m.in. piłki tenisowe z podpisami słynnych tenisistów), a uzyskane środki przekazaliśmy na leczenie naszego chorego kolegi z gdańskiego oddziału firmy.


Marcin Żurawski, dyr oddziału Gdańsk - Przymorze licytuje kolejne fanty


Jak co roku dostaliśmy też zaproszenie do Domu Dziecka w Gdańsku, gdzie spędziliśmy miłe chwile przy wigilijnym stole z podopiecznymi placówki, rozmawiając o ich planach i celebrując wspólnie magię świąt. Święta bez prezentów to nie święta, dlatego nie mogło się obyć bez paczki przygotowanej przez nas dla dzieciaków.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami lub odwiedź najbliższe biuro Metrohouse.

+48 22 626 pokaż!

Wypełnij poniższy formularz:

Czy ten wpis okazał się przydatny? Udostępnij znajomym


Wyślij wiadomość mailem

Czy ten wpis okazał się przydatny?
Wyślij znajomym!


Wyślij wiadomość mailem

Nasi klienci powiedzieli

,,Pragnę podkreślić wysoką jakość usługi z jaką się spotkałam. Na szczególne wyróżnienie zasługuje oferta, jaką przygotował dla mnie Pan Jarosław Machoń. Pracownik nie ograniczył się tylko do zaprezentowania ofert sprzedaży mieszkań, ale przedstawił również opis linii komunikacyjnych z poszczególnych miejsc, czas przejazdu i czas dojścia pieszo do przystanku."

— Marzanna P., Gdańsk