Kącik malucha dzięki Metrohouse

Dyrektor Miejskiego Ośrodka Kultury w Sochaczewie Halina Pędziejewska serdecznie dziękuje Agencji Nieruchomości Metrohouse - oddział Sochaczew za aktywne włączanie się w życie kulturalne miasta Sochaczew i zasponsorowanie oraz przygotowanie Kącika Malucha w MOK „Chopina 101”. Już od września tego roku rodzice dzieci uczęszczających na różnego rodzaju zajęcia oferowane przez Miejski Ośrodek Kultury będą mogli z niego korzystać.

„Kącik Malucha”, bo o nim tu mowa, to miejsce przyjazne dla najmłodszych adeptów kultury. Piękne, żywe kolory, zabawki i miejsce do zabawy nastrajają optymistycznie nie tylko dzieci, ale i dorosłych. Sochaczew to piękne, szybko rozwijające się miasto i dlatego należy dbać, aby miejsc przyjaznych dla rodziców z dziećmi było jak najwięcej. Pani Kierownik MOK „Chopina 101” Anna Sobkowicz-Folle przedstawiła pomysł głównemu sponsorowi Projektu Sochaczew Rozśpiewany, Agencji nieruchomości Metrohouse - oddział Sochaczew i zyskała akceptację Pani dyrektor Katarzyny Skorupskiej, która podchwyciła pomysł i zaproponowała w całości sfinansowanie prac remontowych.

„Była to dla całej naszej firmy fantastyczna zabawa”- mówi pani Katarzyna Skorupska. „Postanowiliśmy osobiście zaprojektować wystrój i wykonać remont, dzięki czemu więcej środków finansowych mogliśmy przeznaczyć na wyposażenie pomieszczenia. Chciałabym podziękować za pomoc i osobiste zaangażowanie wszystkim swoim pracownikom: Karolinie Mazippus, Monice Łukawskiej oraz Krzysztofowi Derdzikowskiemu”. Jako mama pięcioletniej Roksanki, wiem jak ważne w dzisiejszym, zabieganym świecie jest efektywne spędzanie każdej wolnej chwili z dzieckiem. Stworzenie miejsca, które to umożliwia uważam za bardzo dobry pomysł. Jednocześnie zachęcam inne sochaczewskie firmy do aktywnego włączenia się w działania umożliwiające aktywne spędzanie czasu w przestrzeni miejskiej.Masz pytania? Skontaktuj się z nami lub odwiedź najbliższe biuro Metrohouse.

+48 22 626 pokaż!

Wypełnij poniższy formularz:

Czy ten wpis okazał się przydatny? Udostępnij znajomym


Wyślij wiadomość mailem

Czy ten wpis okazał się przydatny?
Wyślij znajomym!


Wyślij wiadomość mailem

Nasi klienci powiedzieli

,,Drogą mailową chciałabym podziękować oddziałowi Metrohouse w Gdańsku, a w szczególności Pani Beacie Filipek i Panu Rafałowi Strzyż za rzetelną pracę wykonaną przy sprzedaży mojego mieszkania. Oboje pokazali pełen profesjonalizm i dużą dozę zrozumienia dla takiego laika jak ja, wielkie dzięki, będę Państwa polecać."

— Katarzyna C., Gdańsk