Metrohouse inauguruje nowy projekt

Pandemia, która nieprzerwanie towarzyszy nam od ponad roku, zmieniła w dużym stopniu preferencje zakupowe Polaków. Intensywnie rozwija się segment nieruchomości rekreacyjnych, a działki letniskowe sprzedają się niemal jak świeże bułeczki. To sprawia, że sieciowa agencja Metrohouse już wkrótce zaoferuje swoim klientom nowy rodzaj produktów – projektowanie i budowę domów na drzewach.

 

Wielkimi krokami zbliża się sezon, kiedy Polacy tłumnie wyruszą za miasta, aby w zaciszu swoich działek letniskowych uciec od przytłaczających informacji płynących ze środków masowego przekazu. Część z nich zapewne przeniesie tam, przynajmniej na pewien czas, swoją pracę zdalną. Posiadanie własnej, choćby najmniejszej, działki rekreacyjnej stało się dla wielu z nas ważnym punktem na mapie planów życiowych. Wystarczy przytoczyć zeszłoroczne dane Metrohouse, które wskazują, że wraz z ogłoszeniem pandemii oglądalność działek w popularnym serwisie metrohouse.pl było 2,5 razy wyższe w stosunku r/r. Agenci Metrohouse działający na lokalnych rynkach nie odnotowali nigdy wcześniej tak dużego zainteresowania posiadaniem skrawka własnej ziemi do weekendowych wyjazdów.

 

 

Tak wysoki popyt na ten segment nieruchomości skłonił właścicieli marki Metrohouse, aby zainteresować się coraz bardziej perspektywicznych obszarem leisure. – Zleciliśmy niezależne badania, które jednoznacznie dowodzą, że ten segment nieruchomości będzie przeżywał swój rozkwit. Dlatego chcemy dostarczyć naszym klientom produkty i usługi, które uzupełnią naszą dotychczasową ofertę mieszkaniową, mówi Piotr Jarosz, dyrektor sprzedaży sieci Metrohouse. Tym pomysłem jest projekt „Z głową w chmurach”, którego założeniem będzie kompleksowe wsparcie klientów w zakresie projektowania i budowy domów wkomponowanych w drzewa. – Nasza idea doskonale wpisuje się w dotychczasowy profil biznesu. Wśród oferowanych przez naszych agentów nieruchomości gruntowych będziemy selekcjonować te, których warunki krajobrazowe, ale też miejscowe plany zagospodarowania, umożliwią budowę domów wkomponowanych w korony drzew, komentuje Piotr Jarosz. Na stronie metrohouse.pl takie oferty będą oznaczone specjalnym zielonym symbolem projektu. Dzięki temu klient będzie miał pewność, że na zakupionej za pośrednictwem Metrohouse działce będzie mógł wybudować swój wymarzony dom na drzewie.

 

Jak twierdzą przedstawiciele Metrohouse, nie chcą oni konkurować z producentami typowych altanek działkowych, wprowadzając na rynek trend, który nie jest jeszcze popularny na polskim rynku nieruchomości rekreacyjnych. Obecnie w portfolio projektowych Metrohouse znajdują się 4 rodzaje domów na drzewie w trzech pakietach wykończenia. – Jeszcze przed wakacjami zaprosimy naszych potencjalnych klientów do domu pokazowego, dzięki któremu każdy będzie miał szansę sprawdzić, jak to jest zamieszkać budynku tak idealnie wkomponowanym w otoczenie. Liczymy na to, że nasz projekt szybko zyska popularność, dodaje Piotr Jarosz, dyrektor w Metrohouse.

 

Projekty domów oraz opis projektu już wkrótce będzie dostępny na metrohouse.pl.

Obsługą kredytową klientów w całej Polsce zajmą się eksperci Gold Finance.

 

Warszawa, 01.04.2021


Masz pytania? Skontaktuj się z nami lub odwiedź najbliższe biuro Metrohouse.

+48 22 626 pokaż!

Wypełnij poniższy formularz:

Czy ten wpis okazał się przydatny? Udostępnij znajomym


Wyślij wiadomość mailem

Czy ten wpis okazał się przydatny?
Wyślij znajomym!


Wyślij wiadomość mailem

Nasi klienci powiedzieli

,,Chciałbym serdecznie podziękować za pomoc i wsparcie Panom: Arturowi Zieziuli i Rafałowi Kowalskiemu - od znalezienia oferty do zamknięcia sprawy kredytem. P.S. Kontakty do Panów mam, będę polecał."

— Paweł P., Warszawa