Metrohouse w Gliwicach

25 lipca do grona oddziałów franczyzowych Metrohouse dołączył zespół w Gliwicach. Jest to pierwszy oddział Metrohouse w aglomeracji śląskiej. Klienci nie będą mieli trudności z trafieniem do siedziby – oddział mieście się w samym centrum miasta przy ul. Wieczorka 21/1. Właścicielem oddziału jest młody dynamiczny przedsiębiorca – Marcin Unold, który będzie prowadził placówkę wraz ze swoją siostrą Martą.


Zespół Agentów jest już skompletowany. Nad aranżacją biura czuwali architekci z zespołu – to właśnie ich dziełem jest nowoczesny design.

Jak nasza tradycja nakazuje oddziały franczyzowe przeprowadzają swoje pierwsze transakcje zanim jeszcze oficjalnie powiadomimy o otwarciu biura. Tak samo było i w tym przypadku. Zespół ma już na koncie trzy transakcje najmu!

Właścicielom oddziału oraz całemu zespołowi życzymy udanego startu i sukcesów na rynku.


Więcej o franczyzie w Metrohouse: franczyza.metrohouse.pl
Masz pytania? Skontaktuj się z nami lub odwiedź najbliższe biuro Metrohouse.

+48 22 626 pokaż!

Wypełnij poniższy formularz:

Czy ten wpis okazał się przydatny? Udostępnij znajomym


Wyślij wiadomość mailem

Czy ten wpis okazał się przydatny?
Wyślij znajomym!


Wyślij wiadomość mailem

Nasi klienci powiedzieli

,,Pragnę podkreślić wysoką jakość usługi z jaką się spotkałam. Na szczególne wyróżnienie zasługuje oferta, jaką przygotował dla mnie Pan Jarosław Machoń. Pracownik nie ograniczył się tylko do zaprezentowania ofert sprzedaży mieszkań, ale przedstawił również opis linii komunikacyjnych z poszczególnych miejsc, czas przejazdu i czas dojścia pieszo do przystanku."

— Marzanna P., Gdańsk