Metrohouse w Zielonej Górze

9. października br. uruchomiliśmy kolejne biuro franczyzowe. Jest to jednocześnie pierwsze biuro Metrohouse w województwie lubuskim i czternaste z kolei otwarte w tym roku w sieci franczyzowej Metrohouse.

Biuro w Zielonej Górze prowadzi licencjonowany pośrednik,Jerzy Granas wraz ze swoją małżonką, Iwoną.  Oddział znajduje się w samym centrum miasta, nieopodal deptaka. Pracujący tam doradcy służą pomocą w transakcjach kupna, sprzedaży, najmu i wynajmu nieruchomości z terenu Zielonej Góry i okolic.

Całemu zespołowi życzymy powodzenia na lokalnym rynku, a wszystkich klientów z woj. lubuskiego zapraszamy do nowego biura.Zielona Góra
65-001 Zielona Góra
ul. Bohaterów Westerplatte 22
Tel: 500 339 111
Email: zielonagora@metrohouse.pl
Godziny otwarcia:
Pon-pt: 10:00 - 18:00
Sob: 10:00 - 14:00Masz pytania? Skontaktuj się z nami lub odwiedź najbliższe biuro Metrohouse.

+48 22 626 pokaż!

Wypełnij poniższy formularz:

Czy ten wpis okazał się przydatny? Udostępnij znajomym


Wyślij wiadomość mailem

Czy ten wpis okazał się przydatny?
Wyślij znajomym!


Wyślij wiadomość mailem

Nasi klienci powiedzieli

Serdecznie Państwu dziękuję za profesjonalną i merytoryczną pomoc, wielkie zaangażowanie i życzliwość. Z całą pewnością polecę Państwa usługi innym potencjalnym klientom.Szczególne podziękowania składam na ręce Pani Justyny Buczek, która jest osobą niezwykle życzliwą, pomocną i kompetentną, bardzo operatywną, o wysokiej kulturze osobistej oraz niezwykle ujmującej osobowości.

— Violetta D., Gdańsk