Metrohouse w Zielonej Górze

9. października br. uruchomiliśmy kolejne biuro franczyzowe. Jest to jednocześnie pierwsze biuro Metrohouse w województwie lubuskim i czternaste z kolei otwarte w tym roku w sieci franczyzowej Metrohouse.

Biuro w Zielonej Górze prowadzi licencjonowany pośrednik,Jerzy Granas wraz ze swoją małżonką, Iwoną.  Oddział znajduje się w samym centrum miasta, nieopodal deptaka. Pracujący tam doradcy służą pomocą w transakcjach kupna, sprzedaży, najmu i wynajmu nieruchomości z terenu Zielonej Góry i okolic.

Całemu zespołowi życzymy powodzenia na lokalnym rynku, a wszystkich klientów z woj. lubuskiego zapraszamy do nowego biura.Zielona Góra
65-001 Zielona Góra
ul. Bohaterów Westerplatte 22
Tel: 500 339 111
Email: zielonagora@metrohouse.pl
Godziny otwarcia:
Pon-pt: 10:00 - 18:00
Sob: 10:00 - 14:00Masz pytania? Skontaktuj się z nami lub odwiedź najbliższe biuro Metrohouse.

+48 22 626 pokaż!

Wypełnij poniższy formularz:

Czy ten wpis okazał się przydatny? Udostępnij znajomym


Wyślij wiadomość mailem

Czy ten wpis okazał się przydatny?
Wyślij znajomym!


Wyślij wiadomość mailem

Nasi klienci powiedzieli

,,Chciałam podziękować za świetną współpracę przy szukaniu mieszkania. Pan Janusz od 27.12 2012 r. był moim agentem i dzięki jego wytrwałości, cierpliwości i zaangażowaniu, dzisiaj podpisałam umowę kupna u notariusza. Pan Janusz przez cały ten czas poszukiwań okazywał pełne zrozumienie i dyskrecję. Życzyłabym sobie w innych instytucjach mieć do czynienia z takimi profesjonalistami."

— Katarzyna S., Kraków