Nowe biuro w ŁodziBiura znajdują się w budynku przy ul. Kopcińskiego 69/71. Wybór lokalu został dokonany ze względu na jego standard, dostęp do parkingu dla klientów i dobrą ekspozycję budynku. Lokale na nasze potrzeby zostały poddane gruntownemu remontowi i przygotowane wg standardów Metrohouse. Oprócz pomieszczeń do pracy agentów do dyspozycji są także sale konferencyjne.

W nowym lokalu mieszczą się dwa zespoły agentów prowadzone przez Panie Dyrektor Agatę Langę i Agnieszkę Kałucką. Tak jak w pozostałych oddziałach agenci świadczą kompleksowe usługi pośrednictwa w obrocie nieruchomościami mieszkalnymi i komercyjnymi. 

W uroczystym otwarciu oddziału wzięli udział Michał Kosiedowski – Wiceprezes M&P oraz Piotr Kerner – Dyrektor Regionalny Mazowsza.

- Najbliższe miesiące poświęcimy w dalszym ciągu na rozbudowę bazy nieruchomości i promowanie naszego modelu współpracy z klientem „Kupujący Nie Płaci Prowizji”. Wierzę, że uda nam się szybko zdominować rynek obrotu nieruchomościami w Łodzi i okolicach, powiedziała na otwarciu placówki Agata Lange, dyrektor oddziału.Zapraszamy Państwa do naszego nowego biura:

Łódź
ul. Kopcińskiego 69/71
Tel. 42 677 96 22

Godziny otwarcia:
Pn-pt: 10.00 - 18.00
Sobota: 10.00 - 14.00
Łódzkim zespołom życzymy sukcesów na lokalnym rynku!


Prezes Michał Kosiedowski przecina wstęgę na otwarciu biuraDyr Agata Lange kontynuuje powinności
Wejście do biura
Sala spotkań z klientami

Masz pytania? Skontaktuj się z nami lub odwiedź najbliższe biuro Metrohouse.

+48 22 626 pokaż!

Wypełnij poniższy formularz:

Czy ten wpis okazał się przydatny? Udostępnij znajomym


Wyślij wiadomość mailem

Czy ten wpis okazał się przydatny?
Wyślij znajomym!


Wyślij wiadomość mailem

Nasi klienci powiedzieli

Serdecznie Państwu dziękuję za profesjonalną i merytoryczną pomoc, wielkie zaangażowanie i życzliwość. Z całą pewnością polecę Państwa usługi innym potencjalnym klientom.Szczególne podziękowania składam na ręce Pani Justyny Buczek, która jest osobą niezwykle życzliwą, pomocną i kompetentną, bardzo operatywną, o wysokiej kulturze osobistej oraz niezwykle ujmującej osobowości.

— Violetta D., Gdańsk