Nowe biuro w ŁodziBiura znajdują się w budynku przy ul. Kopcińskiego 69/71. Wybór lokalu został dokonany ze względu na jego standard, dostęp do parkingu dla klientów i dobrą ekspozycję budynku. Lokale na nasze potrzeby zostały poddane gruntownemu remontowi i przygotowane wg standardów Metrohouse. Oprócz pomieszczeń do pracy agentów do dyspozycji są także sale konferencyjne.

W nowym lokalu mieszczą się dwa zespoły agentów prowadzone przez Panie Dyrektor Agatę Langę i Agnieszkę Kałucką. Tak jak w pozostałych oddziałach agenci świadczą kompleksowe usługi pośrednictwa w obrocie nieruchomościami mieszkalnymi i komercyjnymi. 

W uroczystym otwarciu oddziału wzięli udział Michał Kosiedowski – Wiceprezes M&P oraz Piotr Kerner – Dyrektor Regionalny Mazowsza.

- Najbliższe miesiące poświęcimy w dalszym ciągu na rozbudowę bazy nieruchomości i promowanie naszego modelu współpracy z klientem „Kupujący Nie Płaci Prowizji”. Wierzę, że uda nam się szybko zdominować rynek obrotu nieruchomościami w Łodzi i okolicach, powiedziała na otwarciu placówki Agata Lange, dyrektor oddziału.Zapraszamy Państwa do naszego nowego biura:

Łódź
ul. Kopcińskiego 69/71
Tel. 42 677 96 22

Godziny otwarcia:
Pn-pt: 10.00 - 18.00
Sobota: 10.00 - 14.00
Łódzkim zespołom życzymy sukcesów na lokalnym rynku!


Prezes Michał Kosiedowski przecina wstęgę na otwarciu biuraDyr Agata Lange kontynuuje powinności
Wejście do biura
Sala spotkań z klientami

Masz pytania? Skontaktuj się z nami lub odwiedź najbliższe biuro Metrohouse.

+48 22 626 pokaż!

Wypełnij poniższy formularz:

Czy ten wpis okazał się przydatny? Udostępnij znajomym


Wyślij wiadomość mailem

Czy ten wpis okazał się przydatny?
Wyślij znajomym!


Wyślij wiadomość mailem

Nasi klienci powiedzieli

,,Wasz przedstawiciel, Pani Danuta Gołuńska zasługuje na wyróżnienie. W moim życiu miałem do czynienia z różnymi pośrednikami, ale z tak taktowną, kulturalną i merytoryczną obsługą spotkałem się po raz pierwszy. Z tego miejsca, na Państwa - Zarządu Firmy ręce pragnę złożyć Pani Danucie słowa uznania i podziękowania."

— Piotr T., Chojnice