Oferty Metrohouse w biurach Expandera

Z analiz Expandera wynika, że co trzeci klient zainteresowany kredytem hipotecznym nie ma jeszcze wybranej nieruchomości, którą chciałby kupić. Na mocy podpisanej umowy, w wybranych oddziałach Expandera w Warszawie, przy okazji rozmów o kredycie, klienci będą mogli wybrać dla siebie oferty nieruchomości z jednej z największych w kraju, liczącej ponad 20 tysięcy ofert, bazy biura nieruchomości Metrohouse. Obsługą klientów Expandera zajmą się m.in. doświadczeni brokerzy z nowego oddziału Metrohouse Prestige.

- Zależy nam na kompleksowej obsłudze klienta, już od kilku lat oferujemy klientom bezstresowe przejście przez wszystkie etapy związane z uzyskaniem kredytu hipotecznego, mówi Adam Parfiniewicz, prezes Expandera. - Teraz chcemy by podczas wizyty u doradcy klient dodatkowo otrzymał informacje o ciekawych nieruchomościach.

Dodatkowym udogodnieniem dla klientów jest model działania Metrohouse, który opiera się na pobieraniu prowizji tylko od strony sprzedającej nieruchomość. – Dzięki temu w zeszłym roku czterokrotnie zwiększyliśmy liczbę przeprowadzanych transakcji, mówi Mariusz Kania, prezes Metrohouse. – Jestem przekonany, że akcja Kupujący Nie Płaci prowizji doskonale sprawdzi się też we współpracy z klientami firmy Expander.

Oprócz współpracy na rynku warszawskim, obie firmy planują rozszerzenie programu na kolejne miasta.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami lub odwiedź najbliższe biuro Metrohouse.

+48 22 626 pokaż!

Wypełnij poniższy formularz:

Czy ten wpis okazał się przydatny? Udostępnij znajomym


Wyślij wiadomość mailem

Czy ten wpis okazał się przydatny?
Wyślij znajomym!


Wyślij wiadomość mailem

Nasi klienci powiedzieli

,,Chciałabym złożyć wyrazy wielkiego uznania i podziękowania za możliwość współpracy z Panią Kamilą oraz Panią Kasią, dzięki którym nasza firma ma wspaniałe biuro. Współpraca z Panią Kamilą i Panią Kasią była czystą przyjemnością. Uśmiech na twarzy, pogoda ducha, kompetencje połączone ze świetną organizacją pracy, płynnym kontaktem między stronami jak i obiegiem informacji."

— Karolina Z., Warszawa