Oferty Metrohouse w biurach Expandera

Z analiz Expandera wynika, że co trzeci klient zainteresowany kredytem hipotecznym nie ma jeszcze wybranej nieruchomości, którą chciałby kupić. Na mocy podpisanej umowy, w wybranych oddziałach Expandera w Warszawie, przy okazji rozmów o kredycie, klienci będą mogli wybrać dla siebie oferty nieruchomości z jednej z największych w kraju, liczącej ponad 20 tysięcy ofert, bazy biura nieruchomości Metrohouse. Obsługą klientów Expandera zajmą się m.in. doświadczeni brokerzy z nowego oddziału Metrohouse Prestige.

- Zależy nam na kompleksowej obsłudze klienta, już od kilku lat oferujemy klientom bezstresowe przejście przez wszystkie etapy związane z uzyskaniem kredytu hipotecznego, mówi Adam Parfiniewicz, prezes Expandera. - Teraz chcemy by podczas wizyty u doradcy klient dodatkowo otrzymał informacje o ciekawych nieruchomościach.

Dodatkowym udogodnieniem dla klientów jest model działania Metrohouse, który opiera się na pobieraniu prowizji tylko od strony sprzedającej nieruchomość. – Dzięki temu w zeszłym roku czterokrotnie zwiększyliśmy liczbę przeprowadzanych transakcji, mówi Mariusz Kania, prezes Metrohouse. – Jestem przekonany, że akcja Kupujący Nie Płaci prowizji doskonale sprawdzi się też we współpracy z klientami firmy Expander.

Oprócz współpracy na rynku warszawskim, obie firmy planują rozszerzenie programu na kolejne miasta.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami lub odwiedź najbliższe biuro Metrohouse.

+48 22 626 pokaż!

Wypełnij poniższy formularz:

Czy ten wpis okazał się przydatny? Udostępnij znajomym


Wyślij wiadomość mailem

Czy ten wpis okazał się przydatny?
Wyślij znajomym!


Wyślij wiadomość mailem

Nasi klienci powiedzieli

,,Witam Państwa, chciałabym podziękować za bardzo dobrze zorganizowaną transakcję zakupu mieszkania. Szczególnie chciałabym pochwalić pracę Pani Iwony Pszczółkowskiej, która wykazała się ogromnym talentem i wiedzą. Kontakt z Panią Iwoną był dla mnie prawdziwą przyjemnością. Jest ona godnym przedstawicielem Państwa firmy."

— Tamara P., Warszawa