Pośrednik nr 1 w Polsce!!!

VII edycja Rankingu Firm Rynku Nieruchomości przygotowana przez miesięcznik Nieruchomości C.H. Beck nie przyniosła zmian na pozycji lidera. Podobnie jak w zeszłym roku w kategorii Pośrednictwo w Obrocie Nieruchomościami zwyciężyło sieciowe biuro nieruchomości Metrohouse & Partnerzy.

Spośród firm sklasyfikowanych w rankingu to właśnie z Metrohouse współpracuje największa liczba agentów (676 agentów), w tym pośredników w obrocie nieruchomościami. Kolejne miejsca na podium zajęły firmy WGN Nieruchomości i Północ Nieruchomości.

Pierwsze miejsce w rankingu jest kontynuacją dobrej passy spółki w 2011 r. – Już teraz możemy powiedzieć, że bieżący rok zakończymy najlepszym wynikiem finansowym od początku funkcjonowania spółki. Od początku roku pośredniczyliśmy w sprzedaży nieruchomości o wartości ponad 750 milionów złotych. Rekordowe wyniki będą mieć również nasi doradcy finansowi z Metrofinance. Pośrednictwo kredytowe zaczyna stanowić coraz bardziej istotny element naszych dochodów, mówi Mariusz Kania, prezes zarządu spółki.

Pozycja lidera wśród firm rynku obrotu nieruchomościami ma również inny, równie ważny aspekt. – W pośrednictwie dobra kondycja finansowa spółki jest odzwierciedleniem potencjału  reprezentowanego przez współpracujących z biurem agentów. Inwestujemy w agentów, proponujemy im dobre warunki współpracy i traktujemy jak partnerów. Dzięki temu skutecznie obniżamy wskaźnik rotacji i pozyskujemy do współpracy wartościowe osoby, mówi Michał Kosiedowski, wiceprezes zarządu spółki.

Wizerunek na rynku, aktywność, innowacyjność i osiągane wyniki – wszystkie te czynniki wpływają na chęć do działania pod brandem Metrohouse. Oprócz własnych oddziałów spółka do tej pory uruchomiła 28 biur franczyzowych. Obecnie trwają rozmowy z kolejnymi kandydatami na franczyzobiorców.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami lub odwiedź najbliższe biuro Metrohouse.

+48 22 626 pokaż!

Wypełnij poniższy formularz:

Czy ten wpis okazał się przydatny? Udostępnij znajomym


Wyślij wiadomość mailem

Czy ten wpis okazał się przydatny?
Wyślij znajomym!


Wyślij wiadomość mailem

Nasi klienci powiedzieli

,,Byłam bardzo zadowolona ze współpracy z Panią Joanną Stańczykiewicz. Pełen profesjonalizm - zaangażowanie, punktualność, chęć dogodzenia klientowi."

— Adrianna P., Kraków