Pośrednik nr 1 w Polsce!!!

VII edycja Rankingu Firm Rynku Nieruchomości przygotowana przez miesięcznik Nieruchomości C.H. Beck nie przyniosła zmian na pozycji lidera. Podobnie jak w zeszłym roku w kategorii Pośrednictwo w Obrocie Nieruchomościami zwyciężyło sieciowe biuro nieruchomości Metrohouse & Partnerzy.

Spośród firm sklasyfikowanych w rankingu to właśnie z Metrohouse współpracuje największa liczba agentów (676 agentów), w tym pośredników w obrocie nieruchomościami. Kolejne miejsca na podium zajęły firmy WGN Nieruchomości i Północ Nieruchomości.

Pierwsze miejsce w rankingu jest kontynuacją dobrej passy spółki w 2011 r. – Już teraz możemy powiedzieć, że bieżący rok zakończymy najlepszym wynikiem finansowym od początku funkcjonowania spółki. Od początku roku pośredniczyliśmy w sprzedaży nieruchomości o wartości ponad 750 milionów złotych. Rekordowe wyniki będą mieć również nasi doradcy finansowi z Metrofinance. Pośrednictwo kredytowe zaczyna stanowić coraz bardziej istotny element naszych dochodów, mówi Mariusz Kania, prezes zarządu spółki.

Pozycja lidera wśród firm rynku obrotu nieruchomościami ma również inny, równie ważny aspekt. – W pośrednictwie dobra kondycja finansowa spółki jest odzwierciedleniem potencjału  reprezentowanego przez współpracujących z biurem agentów. Inwestujemy w agentów, proponujemy im dobre warunki współpracy i traktujemy jak partnerów. Dzięki temu skutecznie obniżamy wskaźnik rotacji i pozyskujemy do współpracy wartościowe osoby, mówi Michał Kosiedowski, wiceprezes zarządu spółki.

Wizerunek na rynku, aktywność, innowacyjność i osiągane wyniki – wszystkie te czynniki wpływają na chęć do działania pod brandem Metrohouse. Oprócz własnych oddziałów spółka do tej pory uruchomiła 28 biur franczyzowych. Obecnie trwają rozmowy z kolejnymi kandydatami na franczyzobiorców.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami lub odwiedź najbliższe biuro Metrohouse.

+48 22 626 pokaż!

Wypełnij poniższy formularz:

Czy ten wpis okazał się przydatny? Udostępnij znajomym


Wyślij wiadomość mailem

Czy ten wpis okazał się przydatny?
Wyślij znajomym!


Wyślij wiadomość mailem

Nasi klienci powiedzieli

,,Serdecznie dziękujemy Panu Karolowi Weiherowi za wszelką pomoc przy wyborze i czynnościach formalno-prawnych związanych z zakupem mieszkania w Gdańsku."

— Marta i Wojciech S., Gdańsk