Skontaktuj się z nami przez Skype

Na naszych stronach www.metrohouse.pl i www.partnerzy.pl przy każdej ofercie nieruchomości znajduje się zielona ikona z napisem „Zadzwoń do mnie”. Wystarczy posiadać na swoim komputerze zainstalowany komunikator Skype, by połączyć się z konsultantem infolinii, który odpowie na szczegółowe pytania dotyczące oferty oraz umówi na spotkanie z agentem prowadzącym zlecenie.

- Dotychczas wykorzystywanie komunikatorów w branży obrotu nieruchomościami ograniczało się głównie do podania kontaktów do poszczególnych agentów. My poszliśmy krok dalej, mówi Michał Kosiedowski, wiceprezes zarządu Metrohouse & Partnerzy S.A. – Umożliwienie komunikacji poprzez Skype jest kontynuacją rozwoju infolinii, która dla naszych agentów stanowi istotne wsparcie w kontakcie z klientami. Dla internautów to prosty i co ważne bezkosztowy sposób porozmawiania o ofercie.

Metrohouse & Partnerzy to biuro nieruchomości, które znane jest z nowoczesnego podejścia do usług pośrednictwa. Jako pierwsza agencja nieruchomości w Polsce uruchomiła  aplikację z wyszukiwarką ofert na popularne smartfony: m.metrohouse.pl, a strona www jest jedną z najbardziej zaawansowanych technologicznie witryn agencji nieruchomości.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami lub odwiedź najbliższe biuro Metrohouse.

+48 22 626 pokaż!

Wypełnij poniższy formularz:

Czy ten wpis okazał się przydatny? Udostępnij znajomym


Wyślij wiadomość mailem

Czy ten wpis okazał się przydatny?
Wyślij znajomym!


Wyślij wiadomość mailem

Nasi klienci powiedzieli

,,Chciałabym złożyć wyrazy wielkiego uznania i podziękowania za możliwość współpracy z Panią Kamilą oraz Panią Kasią, dzięki którym nasza firma ma wspaniałe biuro. Współpraca z Panią Kamilą i Panią Kasią była czystą przyjemnością. Uśmiech na twarzy, pogoda ducha, kompetencje połączone ze świetną organizacją pracy, płynnym kontaktem między stronami jak i obiegiem informacji."

— Karolina Z., Warszawa