Skontaktuj się z nami przez Skype

Na naszych stronach www.metrohouse.pl i www.partnerzy.pl przy każdej ofercie nieruchomości znajduje się zielona ikona z napisem „Zadzwoń do mnie”. Wystarczy posiadać na swoim komputerze zainstalowany komunikator Skype, by połączyć się z konsultantem infolinii, który odpowie na szczegółowe pytania dotyczące oferty oraz umówi na spotkanie z agentem prowadzącym zlecenie.

- Dotychczas wykorzystywanie komunikatorów w branży obrotu nieruchomościami ograniczało się głównie do podania kontaktów do poszczególnych agentów. My poszliśmy krok dalej, mówi Michał Kosiedowski, wiceprezes zarządu Metrohouse & Partnerzy S.A. – Umożliwienie komunikacji poprzez Skype jest kontynuacją rozwoju infolinii, która dla naszych agentów stanowi istotne wsparcie w kontakcie z klientami. Dla internautów to prosty i co ważne bezkosztowy sposób porozmawiania o ofercie.

Metrohouse & Partnerzy to biuro nieruchomości, które znane jest z nowoczesnego podejścia do usług pośrednictwa. Jako pierwsza agencja nieruchomości w Polsce uruchomiła  aplikację z wyszukiwarką ofert na popularne smartfony: m.metrohouse.pl, a strona www jest jedną z najbardziej zaawansowanych technologicznie witryn agencji nieruchomości.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami lub odwiedź najbliższe biuro Metrohouse.

+48 22 626 pokaż!

Wypełnij poniższy formularz:

Czy ten wpis okazał się przydatny? Udostępnij znajomym


Wyślij wiadomość mailem

Czy ten wpis okazał się przydatny?
Wyślij znajomym!


Wyślij wiadomość mailem

Nasi klienci powiedzieli

,,Drogą mailową chciałabym podziękować oddziałowi Metrohouse w Gdańsku, a w szczególności Pani Beacie Filipek i Panu Rafałowi Strzyż za rzetelną pracę wykonaną przy sprzedaży mojego mieszkania. Oboje pokazali pełen profesjonalizm i dużą dozę zrozumienia dla takiego laika jak ja, wielkie dzięki, będę Państwa polecać."

— Katarzyna C., Gdańsk