Targi mieszkań: Wrocław i Poznań

Jak zwykle zapraszamy wszystkich Państwa na nasze stoiska, na których będzie można porozmawiać z doradcami, zgłosić nam wyszukanie nieruchomości do zakupu, a także porozmawiać na temat lokalnego rynku nieruchomości. Nasi specjaliście będą do Państwa dyspozycji w sobotę i niedzielę 8 i 9 września w godz. 10.00-17.00.

Ponadto tradycyjnie nasi specjaliści przygotowali dla Państwa prelekcje. Tej jesieni będziemy przedstawiać tematykę związaną z bezpieczeństwem transakcji: „Jak ograniczyć ryzyko nieudanej transakcji na rynku mieszkaniowym? Porady praktyczne.”. We Wrocławiu prelekcje przeprowadzi dyr Wojciech Gawroński (sobota godz. 15.00, niedziela godz. 11.00), a w Poznaniu dyr Wojciech Bukalski (sobota godz. 14.00, niedziela godz. 11.00). Dla gości targów na prelekcję wstęp bezpłatny. Zapraszamy!
TARGI POZNAŃ
hala nr 3 Międzynarodowych Targów Poznańskich
ul. Głogowska 14
60-734 Poznań

TARGI WROCŁAW
Hala Stulecia
ul. Wystawowa 1
51-618 Wrocław


***O naszym udziale w targach można przeczytać w wywiadzie "Klienci nie lubią ogólników oraz propozycji bez pokrycia" z dyr Rafałem Drożowskim z Metrohouse/Poznań dla portalu stoisko.pl. Kliknij tu.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami lub odwiedź najbliższe biuro Metrohouse.

+48 22 626 pokaż!

Wypełnij poniższy formularz:

Czy ten wpis okazał się przydatny? Udostępnij znajomym


Wyślij wiadomość mailem

Czy ten wpis okazał się przydatny?
Wyślij znajomym!


Wyślij wiadomość mailem

Nasi klienci powiedzieli

,,Chciałam podziękować za świetną współpracę przy szukaniu mieszkania. Pan Janusz od 27.12 2012 r. był moim agentem i dzięki jego wytrwałości, cierpliwości i zaangażowaniu, dzisiaj podpisałam umowę kupna u notariusza. Pan Janusz przez cały ten czas poszukiwań okazywał pełne zrozumienie i dyskrecję. Życzyłabym sobie w innych instytucjach mieć do czynienia z takimi profesjonalistami."

— Katarzyna S., Kraków