Ważne: Zasady organizacji biur

Szanowni Państwo,

 

W związku zagrożeniem epidemicznym pragniemy przekazać podstawowe zasady, które wdrażamy w biurach Metrohouse i Gold Finance w całej Polsce.

 • Dbając o ochronę zdrowia wszystkich Klientów, Agentów Metrohouse i Ekspertów Gold Finance zalecamy kontakt telefoniczny i mailowy jako podstawowe kanały komunikacji. Przypominamy, że kontakty do Agentów Metrohouse znajdują się w zakładce Biura Metrohouse na stronie www.metrohouse.pl – tam znajdą Państwo formularze kontaktowe, adresy mailowe oraz numery telefonów do biur i Agentów. Natomiast kontakt do oddziałów Gold Finance znajduje się na https://goldfinance.pl/oddzialy/
   
 • Jeżeli istnieje potrzeba spotkania z Agentem Metrohouse, np. w związku z realizowaną transakcją, uprzejmie prosimy o potwierdzenie, czy biuro z którym Państwo współpracują jest obecnie otwarte. Można to  uczynić dzwoniąc  do kierownika oddziału, którego numer telefonu znajduje się na podstronie biura w zakładce Biura Metrohouse.
   
 • Taką samą procedurę proponujemy w przypadku potwierdzenia  godzin otwarcia placówek Gold Finance. Kontakty do oddziałów znajdują się na stronie www.goldfinance.pl
   
 • Od poniedziałku do piątku Centrala Metrohouse prowadzi w godz. 10.00-16.00 dyżur telefoniczny pod nr 22 626 26 26, gdzie otrzymacie Państwo informacje kontaktowe oraz odpowiedzi na pytania dotyczące bieżącego funkcjonowania biur. W przypadku potrzeby kontaktu z  Centralą Gold Finance prosimy o telefon pod nr 22 112 19 29.
   
 • W we wzajemnych kontaktach zalecamy  wzmożoną ostrożność. Unikajmy uścisków ręki, przesadnych form grzecznościowych. Zachowujmy bezpieczny dystans powyżej 1 metra. Przypominamy o potrzebie częstego mycia rąk. W przypadku zauważenia objawów infekcji prosimy o wdrożenie postępowania zalecanego przez Główny Inspektorat Sanitarny.

Jednocześnie deklarujemy, że dołożymy wszelkich starań, aby nasi Klienci w jak najmniejszym stopniu odczuli niedogodności związane z tą wyjątkową sytuacją. Zachęcamy do kontaktu z Agentami Metrohouse i Ekspertami Gold Finance, którzy pozostają do Państwa dyspozycji.

 

Zarząd i Dyrekcja Metrohouse Franchise S.A./Gold Finance sp. z o.o.


Masz pytania? Skontaktuj się z nami lub odwiedź najbliższe biuro Metrohouse.

+48 22 626 pokaż!

Wypełnij poniższy formularz:

Czy ten wpis okazał się przydatny? Udostępnij znajomym


Wyślij wiadomość mailem

Czy ten wpis okazał się przydatny?
Wyślij znajomym!


Wyślij wiadomość mailem

Nasi klienci powiedzieli

,,Gratuluję tak wspaniałego, energicznego i zaangażowanego pracownika jak Pani Anna Chmielecka. Kupowałam zwykłą kawalerkę, a byłam obsłużona jakbym kupowała apartament za milion dolarów. To miłe, że są jeszcze firmy i ludzie, w których wyznacznikiem standardów świadczenia usług nie jest tylko zasobność portfela klienta, ale po prostu chęć pomocy i profesjonalne, indywidualne podejście."

— Aneta K., Legionowo