Wysokie obroty Metrofinance

Połączenie usług pośrednictwa w obrocie nieruchomościami z pośrednictwem kredytowym staje się powoli standardem w działających na rynku agencjach nieruchomości. Metrofinance, wchodzący w skład agencji nieruchomości Metrohouse, od ponad dwóch lat z sukcesem realizuje usługi komplementarne związane z pośrednictwem kredytowym.
 
- Pierwsze półrocze było szczególnie udane dla naszych analityków, którzy pośredniczyli w udzieleniu kredytów hipotecznych w kwocie 80 mln zł. Podobny wynik odnotowaliśmy w ciągu całego zeszłego roku, mówi Piotr Filip, dyrektor Metrofinance. – Na szczególną uwagę zasługuje fakt, że z kwartału na kwartał zwiększa się odsetek klientów, którzy powierzają nam swoje sprawy związane z uzyskaniem kredytu, mimo realizowania  transakcji za pośrednictwem innych biur nieruchomości, dodaje Piotr Filip.

Grzegorz Kędzierski, członek zarządu Metrohouse podkreśla, że wielu klientów, którzy korzystają z usług agentów nieruchomości Metrohouse i analityków kredytowych Metrofinance nie wydają przy tym nawet jednej złotówki – Nie ustajemy w promowaniu akcji „Kupujący Nie Płaci Prowizji”, zatem nabywca nieruchomości nie płaci prowizji. Analitycy kredytowi są wynagradzani przez kredytodawców. Dlatego klienci kupujący za naszym pośrednictwem nieruchomość są w wyjątkowo komfortowej sytuacji, nie ponoszą żadnych opłat.

Metrohouse  po połączeniu z trójmiejską agencją Partnerzy Nieruchomości planuje intensywny rozwój sfery pośrednictwa kredytowego zwiększając w ciągu dwóch lat liczbę współpracujących z firmą analityków kredytowych do 110 osób.

Obecnie Metrofinance to kilkunastu analityków oferujących produkty kredytowe prawie trzydziestu banków i instytucji finansowych.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami lub odwiedź najbliższe biuro Metrohouse.

+48 22 626 pokaż!

Wypełnij poniższy formularz:

Czy ten wpis okazał się przydatny? Udostępnij znajomym


Wyślij wiadomość mailem

Czy ten wpis okazał się przydatny?
Wyślij znajomym!


Wyślij wiadomość mailem

Nasi klienci powiedzieli

Serdecznie Państwu dziękuję za profesjonalną i merytoryczną pomoc, wielkie zaangażowanie i życzliwość. Z całą pewnością polecę Państwa usługi innym potencjalnym klientom.Szczególne podziękowania składam na ręce Pani Justyny Buczek, która jest osobą niezwykle życzliwą, pomocną i kompetentną, bardzo operatywną, o wysokiej kulturze osobistej oraz niezwykle ujmującej osobowości.

— Violetta D., Gdańsk