Wysokie obroty Metrofinance

Połączenie usług pośrednictwa w obrocie nieruchomościami z pośrednictwem kredytowym staje się powoli standardem w działających na rynku agencjach nieruchomości. Metrofinance, wchodzący w skład agencji nieruchomości Metrohouse, od ponad dwóch lat z sukcesem realizuje usługi komplementarne związane z pośrednictwem kredytowym.
 
- Pierwsze półrocze było szczególnie udane dla naszych analityków, którzy pośredniczyli w udzieleniu kredytów hipotecznych w kwocie 80 mln zł. Podobny wynik odnotowaliśmy w ciągu całego zeszłego roku, mówi Piotr Filip, dyrektor Metrofinance. – Na szczególną uwagę zasługuje fakt, że z kwartału na kwartał zwiększa się odsetek klientów, którzy powierzają nam swoje sprawy związane z uzyskaniem kredytu, mimo realizowania  transakcji za pośrednictwem innych biur nieruchomości, dodaje Piotr Filip.

Grzegorz Kędzierski, członek zarządu Metrohouse podkreśla, że wielu klientów, którzy korzystają z usług agentów nieruchomości Metrohouse i analityków kredytowych Metrofinance nie wydają przy tym nawet jednej złotówki – Nie ustajemy w promowaniu akcji „Kupujący Nie Płaci Prowizji”, zatem nabywca nieruchomości nie płaci prowizji. Analitycy kredytowi są wynagradzani przez kredytodawców. Dlatego klienci kupujący za naszym pośrednictwem nieruchomość są w wyjątkowo komfortowej sytuacji, nie ponoszą żadnych opłat.

Metrohouse  po połączeniu z trójmiejską agencją Partnerzy Nieruchomości planuje intensywny rozwój sfery pośrednictwa kredytowego zwiększając w ciągu dwóch lat liczbę współpracujących z firmą analityków kredytowych do 110 osób.

Obecnie Metrofinance to kilkunastu analityków oferujących produkty kredytowe prawie trzydziestu banków i instytucji finansowych.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami lub odwiedź najbliższe biuro Metrohouse.

+48 22 626 pokaż!

Wypełnij poniższy formularz:

Czy ten wpis okazał się przydatny? Udostępnij znajomym


Wyślij wiadomość mailem

Czy ten wpis okazał się przydatny?
Wyślij znajomym!


Wyślij wiadomość mailem

Nasi klienci powiedzieli

,,Pragnę ze swojej strony podziękować za znalezienie klienta na wynajem mojego mieszkania. Pan Mirosław Koński będzie przeze mnie szczególnie dobrze zapamiętany, bo rzadko spotyka się w dzisiejszych czasach osobę, która nie dość, że zawsze jest dobrze do swojej roli przygotowana, to cechuje się wysoką kulturą osobistą, rzetelnością i dbałością o interesy swojego klienta."

— Sandra S., Marki