Obiekt na sprzedaż, Mrągowski, Mrągowo gm, Mrągowo

Numer zlecenia BAHE805
4 400 000 PLN 2 750 za m2
Powierzchnia:
1 600.0 m2
Liczba zabudowań:
1
Typ:
Pensjonat

Opis

Budynek dawnego kasyna wojskowego o profilu hotelowo-usługowo-gastronomicznym,centrum Mrągowa.

W ofercie nieruchomość komercyjna na działce o pow.4,4 ha zlokalizowana w m.Mrągowo,woj. Warmińsko–Mazurskie.Budynek z czerwonej cegły z 1889r.dawne kasyno wojskowe,po generalnym remoncie zlokalizowany przy ul.Wojska Polskiego jednej z najlepszych lokalizacji w mieście. Nieruchomość stanowi budynek mieszkalno-komercyjny o pow. ponad 1600 m2-obiekt dwukondygnacyjny z poddaszem użytkowym.Przyziemie to sala fitness, sauna, zaplecze kuchenne ok 300m2,wc i pomieszczenia do aranżacji. Wysoki parter to dwie sale bankietowe (wys.pom.to7,5m), sala kominkowa z barem i wyjściem na 100m taras,łazienkami i pomieszczeniem biurowym.Możliwość aranżacji tej powierzchni na potencjalnie 10 dodatkowych apartamentów.Pierwsze piętro to 3 pokoje gościnne z łazienkami oraz część mieszkalna dla właścicieli składająca się z 2 pokoi, łazienki i salonu z otwartą kuchnią.Drugie piętro to 11pokoi wszystkie z łazienkami.Poddasze użytkowe do aranżacji.Obecnie budynek funkcjonuje jako obiekt hotelowy.

Nieruchomość nie wymaga prac modernizacyjnych. Gotowy model inwestycyjny,wiele możliwości wykorzystania potencjału obiektu z względu na jego lokalizacje oraz unikatowy i historyczny charakter. Bliska odległość do jeziora Czos, zaledwie 600m. Gotowiec inwestycyjny.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
18 256 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Marek Jackiewicz
Ekspert kredytowy Gold Finance

Opłaty przy transakcji

Szacunkowe opłaty wyniosą:
104 007 PLN
Mrągowski, Mrągowo gm, Mrągowo
 Cena:  4 400 000 PLN
 Powierzchnia:   1 600.0  m2
 Liczba pokoi:  1

Agnieszka Sysiak

Kierownik biura