Obiekt na sprzedaż, Zgierski, Zgierz gm, Kębliny

Numer zlecenia BAHO861
2 500 000 PLN   7 380 000 PLN   3 060 za m2
Powierzchnia:
0.0 m2
Liczba zabudowań:
0
Typ:

Opis

Nieruchomość położona jest w północnej części obszaru gminy Zgierz, w dolinie rzeki Moszczenica na jej południowym stoku, w obszarze zabudowy letniskowej i mieszkaniowej.


Sąsiaduje bezpośrednio z pięknym kompleksem leśnym, który świetnie nadaje się do uprawiania sportów oraz spacerów. Obiekt znajduje się w odległości 15 km od miasta Zgierza. Zagospodarowany jest budynkami i innymi obiektami budowlanymi byłego ośrodka kolonijnego z przeznaczeniem na 150 osób.Tereni porośnięty jest kilku dziesięcioletnim drzewostanem mieszanym.
Na terenie nieruchomości znajduje się basen pływacki, brodzik kąpielowy, Łączna powierzchnia gruntu to 3.1114 ha. Nieruchomość świetnie nadaje się pod inwestycję związaną z turystyką i sportem, wypoczynkiem oraz odnowa biologiczną.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
10 373 PLN / miesiąc
30 lat

Twój analityk kredytowy
Łukasz Sadowski
Ekspert kredytowy Gold Finance

Opłaty przy transakcji

Szacunkowe opłaty wyniosą:
60 164 PLN