Działka na sprzedaż, Słupski, Machowinko

Numer zlecenia BAKO719
299 000 PLN 186 za m2
Powierzchnia:
1 605 m2
Przeznaczenie:
Jednorodzinna (mn)
Wymiary :
40x40

Dane nieruchomości

Typ zlecenia:
Sprzedaż
Rodzaj nieruchomości:
Działka
Przeznaczenie:
Jednorodzinna (mn)
Miasto:
Machowinko
Lokalizacja:
Machowinko
Powierzchnia:
1 605 m2
Media:
Nie
Ogrodzenie::
Bez ogrodzenia
Dojazd:
Droga polna
Zagospodarowanie:
Brak danych

Opis

Działka oddalona 2km od morza położona pod samym lasem w urokliwej miejscowości Machowinko . Prezentujemy na sprzedaż działkę położoną w sercu gminy Ustka - miejscowości Machowinko, znanej z malowniczych terenów zielonych. To prawdziwy raj dla miłośników obcowania z naturą, poszukujących spokoju i wyciszenia. Działka granicząca z lasem idealnie sprawdzi się jako miejsce pod budowę domu, baza wypadowa do pobliskich atrakcji turystycznych lub jako inwestycja. Bliskość morza Bałtyckiego zachęca do aktywnego korzystania z plaż i sportów wodnych.

Dodatkowe informacje:

- brak uzbrojenia,- działka objęta jest Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego - 23.MN/ZP - teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej o charakterze rezydencjonalnym, teren zabudowy rekreacji indywidualnej o charakterze rezydencjonalnym, tereny zieleni urządzonej.

– pełna własność, brak obciążeń w Księdze Wieczystej,

- dojazd do działki drogą szutrową, Machowinko to urokliwa miejscowość położona w malowniczym regionie Pojezierza Słupskiego, która oferuje piękne jeziora, wspaniałe zielone lasy i łąki, oraz dobrze oznakowane szlaki pieszych. To czyni miejscowość atrakcyjną zarówno pod względem mieszkaniowym jak i turystycznym.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
2 045 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Radosław Walczak
Ekspert kredytowy Credipass
Słupski, Machowinko
 Cena:  299 000 PLN
 Powierzchnia:   1 605  m2
 Liczba pokoi:  0

Weronika Sobczak

Broker
Rating: 4.95 ?