Lokal na wynajem, Warszawa, Targówek, Targówek Mieszkaniowy

Numer zlecenia BALI028
12 300 PLN
Powierzchnia:
140.0 m2
Liczba pomieszczeń:
7
Piętro:
Parter/4
Struktura:
Rok budowy:
2004
Stan:
Podwyższony

Opis

Targówek Lokal 140m2 usługowo-handlowy salon fryzjerski w REWELACYJNEJ LOKALIZACJI

Oferujemy Państwu wynajem lokalu usługowo handlowego obecnie salonu fryzjerskiego o powierzchni 140m2 z pełnym podstawowym wyposażeniem.Istnieje indywidualna aranżacja wnętrza , układu pomieszczeń , przesunięcia ścianek działowych.Lokal znajduje się w rewelacyjnej lokalizacji Targówka z bardzo dobrą komunikacją z centrum blisko Metra.Lokal można wykorzystać do dowolnego celu typu sklep,przedszkole,punkt usługowo handlowy,punkt gastronomiczny,centrum odnowy biologicznej.Można również kontynuować usługi kosmetyczne.

Idealna lokalizacja ,świetny rozkład pomieszczeń bez wątpienia są podstawowym atrybutem prowadzenia każdej działalności usługowo-handlowej -A TO WŁAŚNIE UMOŻLIWIA TEN LOKAL.Zapraszam do kontaktu oraz na prezentację

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Warszawa, Targówek, Targówek mieszkaniowy
 Cena:  12 300 PLN
 Powierzchnia:   140.0  m2
 Liczba pokoi:  7

Przemysław Śliwka

Agent nieruchomości