Działka na sprzedaż, Skierniewice pow, Skierniewice gm, Skierniewice

Numer zlecenia BALI096
175 000 PLN 200 za m2
Powierzchnia:
875 m2
Przeznaczenie:
Mieszkaniowo - usługowa
Wymiary :
19,3x45,3

Dane nieruchomości

Typ zlecenia:
Sprzedaż
Rodzaj nieruchomości:
Działka
Przeznaczenie:
Mieszkaniowo - usługowa
Miasto:
Skierniewice
Lokalizacja:
Skierniewice
Powierzchnia:
875 m2
Media:
Woda, Elektryczność, Kanalizacja, Gaz
Ogrodzenie::
Bez ogrodzenia
Dojazd:
Droga utwardzona
Zagospodarowanie:
Bez zagospodarowania

Opis

Sąsiedztwo osiedla "Pod Borem". Piękny teren. Dużo zieleni. Dobry dojazd do centrum.

Z jednej strony cisza, ustronność miejsca, a z drugiej niecałe 300 metrów do ul. Armii Krajowej, którą można ominąć całe osiedle Widok, aby dojechać do centrum Skierniewic. Na obecną chwilę dojazd do działki stanowi droga asfaltowa przechodząca w utwardzony odcinek wyłożony kostką. W planie zagospodarowania przestrzennego została już naniesiona droga asfaltowa, która ma przebiegać wzdłuż szerokości działki. Media w drodze. Na ten moment gaz i woda znajdują się w odległości ok. 50 metrów, a prąd i siła ok 2 metry od granicy. Dojazd do dworca PKP to zaledwie 2,5 km. W promieniu półtora kilometra szkoły, przedszkola, żłobek, sklepy, bazarek, basen. 600 metrów do przychodni i apteki. Blisko także do centrum handlowego na osiedlu Widok, skateparku, siłowni plenerowych, czy lodowiska. Dobra lokalizacja zarówno biorąc pod uwagę potrzeby dzieci, młodzieży, jak i osób dorosłych.

Dobry punkt na wybudowanie segmentu lub bliźniaka zwłaszcza, że obszar działki może być zwiększony kilkakrotnie o sąsiednie działki o podobnej powierzchni.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
685 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Łukasz Sadowski
Ekspert kredytowy Gold Finance

Opłaty przy transakcji

Szacunkowe opłaty wyniosą:
5 608 PLN
Skierniewice pow, Skierniewice gm, Skierniewice
 Cena:  175 000 PLN
 Powierzchnia:   875  m2

Urszula Głowacka

Doradca ds. nieruchomości