Lokal handlowo- usługowy w centrum Wałcza!

Lokal na wynajem, Wałecki, Wałcz gm, Wałcz

Numer zlecenia BAMI456
2 400 PLN
Powierzchnia:
57.0 m2
Liczba pomieszczeń:
4
Piętro:
Parter/4
Struktura:
Rok budowy:
Stan:
Normalny

Opis

Atrakcyjny lokal pod usługi w dobrej lokalizacji.

Oferujemy na wynajem lokal usługowo- handlowy mieszczący się w centrum Wałcza, w sąsiedztwie sklepów i dobrze prosperujących innych usług.
Sala sprzedaży z dużą witryną na całą szerokość pomieszczenia, wejście do lokalu bezpośrednio z ulicy, gdzie panuje duży ruch pieszych. Nieruchomość składa się z 2 niezależnych pomieszczeń, pokoju socjalnego oraz WC. Całość ma powierzchnie 57 m2 i ogrzewana jest piecem gazowym. Istnieje możliwość manewrowania ścianą działową między dwiema salami, dzięki czemu dostosujemy lokal pod własne potrzeby.
Nieruchomość idealna pod różnego rodzaju usługi lub sklepy. Wcześniej dobrze funkcjonował tu punkt Canal+. Z dodatkowych udogodnień możemy korzystać z systemu alarmowego i klimatyzacji a okna antywłamaniowe zabezpieczają prowadzony przez nas biznes. Media rozliczane są wg zużycia z indywidualnych liczników.

Jeśli zastanawiasz się nad otwarciem własnego biznesu, lub chcesz przenieść już istniejący w lepszą lokalizację, ta oferta jest dla Ciebie!
Lokal sąsiaduje bezpośrednio z punktem ubezpieczeń, co może stanowić dodatkowy atut w postaci zwiększonego ruchu potencjalnych klientów!

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Wałecki, Wałcz gm, Wałcz
 Cena:  2 400 PLN
 Powierzchnia:   57.0  m2
 Liczba pokoi:  4

Martyna Gorbacz

Kierownik biura