Pensjonat na sprzedaż

Numer zlecenia BASO585
1 490 000 PLN 678 za m2
Powierzchnia:
2 198.0 m2
Liczba pokoi:
0
Piętro:
/0
Struktura:
Cegła
Rok budowy:
Stan:

Opis

Niepowtarzalna oferta!

Teren inwestycyjny z 4 budynkami w Borach Tucholskich! Jezioro, rzeka Brda, dookoła las, piękne okoliczności przyrody - to wszystko w najbliższym sąsiedztwie działki o pow. 1,80 ha z zabudowaniami pod działalność inwestycyjną.Miejsce do tej pory stanowiło zajazd przy ruchliwej drodze wojewódzkiej między Chojnicami a Bytowem, stanowiącej węzeł łączący środkową część kraju z Wybrzeżem.Główny, dwupiętrowy budynek o pow. 550m2 do tej pory funkcjonował jako hotel i restauracja dla przejezdnych. Na każdej kondygnacji znajduje się 6 oddzielnych pokoi wyposażonych w toalety. Połowa poddasza została zaaranżowana na mieszkanie. Właściciel wymienił również część instalacji wodnej i elektryczną. W budynku funkcjonuje ogrzewanie centralne, natomiast rekomendowana jest wymiana pieca. Dach mimo swojego wieku jest systematycznie konserwowany i nie zacieka.

Pozostałe budynki - blok o pow. ponad 1 tys m2, duża sala bankietowa, w której właściciele organizowali wesela, zaplecze gastronomiczne z magazynami oraz wolnostojący obiekt wymagają remontu.

Zajazd w latach powojennych stanowił budynek straży granicznej. Na ten moment nie posiada nadzoru konserwatora zabytków.

Nieruchomość jest wyjątkową okazją dla Inwestora, który ma pomysł na biznes w sercu Zaborskiego Parku Krajobrazowego, przy głównej drodze przelotowej.


KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJICzy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
0 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Paulina Bilicka
Ekspert kredytowy Credipass
 Cena:  1 490 000 PLN
 Powierzchnia:   2 198.0  m2
 Liczba pokoi:  0

Paulina Bilicka

Kierownik