Usługi na sprzedaż, Kielce, Sady

Numer zlecenia BEFE229
1 823 520 PLN 12 000 za m2
Powierzchnia:
152.0 m2
Liczba pomieszczeń:
6
Przeznaczenie lokalu:
Sklep
Struktura:
Beton komórkowy
Rok budowy:
2022

Opis

Idealna oferta dla przedsiębiorcy poszukującego przestrzeni do prowadzenia i rozwijania biznesu. Cena netto: 1 823 520 zł

Lokalizacja:
Prężnie rozwijające się osiedle, gęsto zaludnione z dużym zapotrzebowaniem na wszelką działalność usługową. Bliskość terenów zielonych i rekreacyjnych podnosi atrakcyjność inwestycji.

Inwestycja:
Lokal mieści się w budynku oddanym do użytkowania w I kwartale 2022 roku. Budynek posiada 4 kondygnacje naziemne i jedną podziemną. Mieści się w nim 75 lokali mieszkaniowych.

Z racji rozwijającej się, gęsto zaludnionej okolicy miejsce to nadaje się idealnie do prowadzenia wszelkiego rodzaju działalności biznesowej. Lokal można zaaranżować do prowadzenia:

- działalności gastronomicznej
- usług medycznych
- usług kosmetycznych
- działalności handlowej
- poradni
- apteki
- siłowni
i wiele innych.

Lokal ma powierzchnię 151,96 m2 i mieści się na parterze. Jest on w pełni wykończony i zaaranżowany pod biuro sprzedażowe. W lokalu znajduje się biuro, sala konferencyjna, łazienka, pomieszczenie socjalne oraz otwarta przestrzeń. Gęsto zaludniona okolica i usytuowanie lokalu w nowym budynku z licznymi mieszkaniami stanowi o dużej atrakcyjności inwestycji.

W celu uzyskania dodatkowych informacji lub umówienia prezentacji zachęcam do kontaktu telefonicznego. Serdecznie polecam i zapraszam!

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
11 738 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Rafał Koziara
Ekspert kredytowy Credipass
Kielce, Sady
 Cena:  1 823 520 PLN
 Powierzchnia:   152.0  m2
 Liczba pomieszczeń:  6

Kamil Detka

Master lider