Obiekt na wynajem, Wołomiński, Zielonka gm, Zielonka

Numer zlecenia BEHU112
24 750 PLN
Powierzchnia:
375.0 m2
Liczba zabudowań:
2
Typ:

Opis

Obiekt o powierzchni 375 m2 znajduje się w Zielonce przy bardzo ruchliwej ulicy.

Obiekt składa się z sali sprzedaży 305 m2 oraz zaplecza socjalnego z magazynem 70 m2. Istnieje możliwość podziału na mniejsze lokale. Budynek jest stosunkowo nowy z 2013 r. Do tej pory całą powierzchnię wynajmował sklep PEPCO. Lokal jest w pełni wyposażony w media, wentylację i klimatyzację. Obiekt jest w bardzo dobrym stanie, gotowy do prowadzenia działalności. Posiada cztery wejścia oraz dostawy od zaplecza. W najbliższym sąsiedztwie znajduję się znana restauracja, szkoła, budynki jednorodzinne, a w odległości ok. 500 m budowane są bloki mieszkalne. Obok budynku dostępne są miejsca parkingowe.

Niewątpliwym atutem obiektu jest bardzo dobra lokalizacja i bliskość komunikacji miejskiej.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Wołomiński, Zielonka gm, Zielonka
 Cena:  24 750 PLN
 Powierzchnia:   375.0  m2
 Liczba pokoi:  2

Elżbieta Kubuj

Broker nieruchomości