Lokal na wynajem, Białystok

Numer zlecenia BENI247
3 200 PLN
Powierzchnia:
66.8 m2
Liczba pomieszczeń:
4
Przeznaczenie lokalu:
Sklep
Struktura:
Pustak żużlowy
Rok budowy:
2010

Opis

Nieruchomość położona jest w Białymstoku, w prestiżowej lokalizacji .

Lokal handlowo- usługowy o pow. 66,75mkw , narożny,usytuowany na parterze, posiada duże witryny i wejście z ulicy. Wszystkie media miejskie, klimatyzacja, sieć teleinformatyczna, instalacja alarmowa. Lokal ma wydzieloną część ogólną i zaplecze z oddzielnym pokojem, aneksem kuchennym i łazienką z WC. Lokal znajduje się jest w najnowocześniejszym na Podlasiu budynku "Apartamenty Branickiego ", zlokalizowanym u zbiegu ulic E.Orzeszkowej i JK Branickiego, zaledwie kilka minut pieszo od ścisłego centrum, Pałacu Branickich, teatru, galerii handlowej. Świetnie nadaje się na każdą działalność.Polecam!

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Białystok
 Cena:  3 200 PLN
 Powierzchnia:   66.8  m2
 Liczba pokoi:  4

Joanna Wysocka-Turek

Kierownik biura