Obiekt na wynajem, Warszawa, Bielany, Młociny

Numer zlecenia BEPI124
19 264 PLN   23 695 PLN  
Powierzchnia:
677.0 m2
Liczba zabudowań:
1
Typ:
Biurowiec

Opis

Powierzchnia idealna na przychodnię, klinikę stomatologiczną, laboratoria, pralnie

Na wynajem 677 m2 na parterze budynku biurowego z oddzielnymi wejściami. Dostęp dwiema klatkami schodowymi, jest winda, możliwość podjazdu pod sam budynek. Pomieszczenia z oddzielnymi sanitariatami, pomieszczeniem na serwerownię, pomieszczeniem socjalnym. Możliwość własnej aranżacji, przebudowy ścianek działowych. Pomieszczenia okratowane. Możliwość korzystania z istniejącej recepcji i centrali telefonicznej. Teren ogrodzony. Monitorowany. Kontrola dostępu. Możliwość najmu tylko części powierzchni. Miejsca parkingowe przed budynkiem. W cenie są wliczone media. Przy najmie całej powierzchni możliwość wydzielenia liczników. Można nająć dodatkowo powierzchnię biurową z dostępem do sal konferencyjnych. Cena za metr uzależniona od klasy biura od 35pln/m2 do 59pln/m2.

Idealne miejsce na klinikę, przychodnię,stomatologię, laboratoria, firmę cateringową, pralnię.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Warszawa, Bielany, Młociny
 Cena:  19 264 PLN
 Powierzchnia:   677.0  m2
 Liczba pokoi:  1

Aneta Branicka

Kierownik biura