Lokal na wynajem, Ostródzki, Ostróda gm, Ostróda

Numer zlecenia BEPU090
5 000 PLN   6 000 PLN  
Powierzchnia:
220.0 m2
Liczba pomieszczeń:
7
Przeznaczenie lokalu:
Sklep
Struktura:
Rok budowy:
1980

Opis

Do wynajęcia duży lokal handlowo-usługowy w centrum Ostródy

Do wynajęcia lokal handlowo-usługowy o pow. 220m2, znajdujący się na parterze budynku, przy Placu Tysiąclecia Państwa Polskiego w Ostródzie. Lokal posiada duże witryny, salę sprzedażową/ wielofunkcyjną o pow. 172,41m2, zaplecze magazynowe o pow. 13,50m2, zaplecze magazynowo-biurowe - 21,60m2, zaplecze socjalne z trzema WC i piwnicę o pow. około 65m2. Lokal na poziomie parteru ma wysokość 3m. Do lokalu prowadzą 3 wejścia - główne od ulicy i 2 od zaplecza. Istnieje możliwość dowolnej aranżacji i zagospodarowania wnętrza. Lokal idealnie nadaje się na aptekę, bank, lokal gastronomiczny, sklep, klub malucha itp. Lokal posiada ogrzewanie miejskie. Przed budynkiem znajdują się ogólnodostępne miejsca parkingowe. Cena najmu wynosi 5000zł +VAT.

Lokal położony w ciągu handlowo-usługowym z bezpośrednim wejściem z ulicy.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Ostródzki, Ostróda gm, Ostróda
 Cena:  5 000 PLN
 Powierzchnia:   220.0  m2
 Liczba pokoi:  7

Mariola Łukowska-Juckiewicz

Broker nieruchomości