Działka na sprzedaż, Kołobrzeski, Siemyśl gm, Charzyno

Numer zlecenia BEPY459
95 000 PLN 154 za m2
Powierzchnia:
618 m2
Przeznaczenie:
Jednorodzinna (mn)
Wymiary :
26x24

Dane nieruchomości

Typ zlecenia:
Sprzedaż
Rodzaj nieruchomości:
Działka
Przeznaczenie:
Jednorodzinna (mn)
Miasto:
Charzyno
Lokalizacja:
Charzyno
Powierzchnia:
618 m2
Media:
Nie
Ogrodzenie::
Bez ogrodzenia
Dojazd:
Droga asfaltowa cicha
Zagospodarowanie:
Trawa

Opis

Działka na zamkniętym osiedlu Vilpark w Charzynie, gmina Siemyśl - 9 km od Kołobrzegu.

Na sprzedaż mamy piękną działkę na osiedlu VILPARK w Charzynie , gmina Siemyśl. Nieruchomość gruntowa o powierzchni 618 m.kw. ( ok. 27 m x 23 m ).

Nieruchomość posiada wydane zezwolenia budowlane na dom jednorodzinny. Działka uzbrojona z doprowadzonymi wszystkimi mediami. Ukształtowanie terenu bez wzniesień - płaska, droga dojazdowa - publiczna.

Idealna propozycja lokalizacyjna dla młodej rodziny z dziećmi z dala od zgiełku miasta oraz towarzyszącemu mu hałasu. Spokój i cisza to to czym charakteryzuje się ta okolica, plus piękne zielone tereny w koło.

Nowe ogrodzone osiedle domków jednorodzinnych usytuowane zaledwie 9 km od jednego z najprężniej rozwijających się kurortów nadmorskich – Kołobrzeg, w sąsiedztwie urokliwego lasu i jeziora w miejscowości Charzyno.

Działka jest dla osób, które chcą zamieszkać poza Kołobrzegiem w cichym i spokojnym miejscu, a jednocześnie blisko Kołobrzegu.


Dużym atutem tej lokalizacji jest szybki i łatwy dojazd do Kołobrzegu oraz nowo otwarta droga ekspresowa S6 szybko łączącej z Koszalinem jak i Szczecinem oraz Berlinem.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
372 PLN / miesiąc
30 lat

Obecnie Gold Finance nie prowadzi obsługi kredytowej w tym oddziale. Szukasz kredytu? Napisz na: kredyty@metrohouse.pl. Pomożemy Ci w uzyskaniu finansowania zakupu!

Opłaty przy transakcji

Szacunkowe opłaty wyniosą:
3 614 PLN
Kołobrzeski, Siemyśl gm, Charzyno
 Cena:  95 000 PLN
 Powierzchnia:   618  m2

Hanna Kamińska

Doradca ds. nieruchomości