Lokal na wynajem, Warszawa, Rembertów, Stary Rembertów

Numer zlecenia BETA159
6 000 PLN
Powierzchnia:
80.0 m2
Liczba pomieszczeń:
1
Przeznaczenie lokalu:
Sklep
Struktura:
Rok budowy:

Opis

Zapraszam do zapoznania się z ofertą lokalu w Starym Rembertowie.

Oferujemy do wynajęcia lokal użytkowy z witrynami zlokalizowany w nowoczesnym budynku handlowo-usługowym. Lokal jest wykończony, istnieje możliwość dostosowania lokalu do swoich potrzeb. Głównym atutem lokalu jest jego lokalizacja w ścisłym centrum Starego Rembertowa przy ruchliwej ulicy, gdzie klienci mogą dotrzeć zarówno przy pomocy komunikacji miejskiej, jak i samochodem. Witryny lokalu wychodzą bezpośrednio na bardzo ruchliwą ulice co za pewne wpłynie na rozpoznawalność działalności, jak również pomoże nowemu Najemcy w pozyskiwaniu klientów bezpośrednio przemieszczających się w tym miejscu.

Zapraszam do kontaktu w celu omówienia szczegółów.Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Warszawa, Rembertów, Stary Rembertów
 Cena:  6 000 PLN
 Powierzchnia:   80.0  m2
 Liczba pokoi:  1

Elżbieta Bochenek

Doradca ds. nieruchomości
Rating: 4 ?