Obiekt na sprzedaż, Warszawa, Żoliborz, Stary żoliborz

Numer zlecenia BETI396
15 000 000 PLN   16 000 000 PLN   19 657 za m2
Powierzchnia:
0.0 m2
Liczba zabudowań:
0
Typ:

Opis

Niezwykle duży obiekt (1063,07 m powierzchni) w prestiżowym miejscu. Stary Żoliborz oficerski. Duża ponad tysiąc metrowa działka.

Na niej dwa budynki wolno-stojące, przylegające do siebie. Nowy oddany do użytku w 2006 roku stwarza ogromne możliwości adaptacyjne na biuro lub rezydencję. Pozwolenie na dobudowę 300 m ogrodu zimowego od strony elewacji północnej na trzech kondygnacjach oraz na prowadzenie zgodnej z planem zagospodarowania działalności edukacyjnej np. przedszkole na min. 50 dzieci. Przedwojenny po całkowitej modernizacji w 2002 roku. Razem tworzą unikatowy kompleks nadający się na różnorodną działalność, a zwłaszcza siedzibę firmy. Willowe otoczenie, bliskość zarówno metra jak i parków do wypoczynku oraz restauracji i banków podwyższa wartość użytkową nieruchomości. jeden dom można wykorzystać na działalność a w drugim mieszkać.

Działkę, do której możne dojechać z dwóch stron można wykorzystać jako ogród albo parking na 15 samochodów.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
62 237 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Wioletta Kornet
Ekspert kredytowy Gold Finance

Opłaty przy transakcji

Szacunkowe opłaty wyniosą:
320 927 PLN