Działka na sprzedaż, świdnicki, Marcinowice gm, Sady

Numer zlecenia BEXY427
720 000 PLN 86 za m2
Powierzchnia:
8 400 m2
Przeznaczenie:
Jednorodzinna (mn)
Wymiary :
40x 232

Dane nieruchomości

Typ zlecenia:
Sprzedaż
Rodzaj nieruchomości:
Działka
Przeznaczenie:
Jednorodzinna (mn)
Miasto:
Sady
Lokalizacja:
Sady
Powierzchnia:
8 400 m2
Media:
Woda, Elektryczność,
Ogrodzenie::
Drewniane
Dojazd:
Droga utwardzona
Zagospodarowanie:
Ogród

Opis

Działka 84 ar pod zabudowę oraz agroturystykę - przy lesie w górach Ślęży, Sady k/Sobótki

Działka wielkości 0,8400 ha zlokalizowana u podnóży Ślęży na wzgórzu. Przepiękny widok na okoliczne miejscowości oraz łańcuchy górskie sprawia, że miejsce jest naprawdę wyjątkowe i zachwyca. W kształcie prostokąta położona na zboczu góry. W dolnej części - powierzchnia j 24 ar to działka budowlana, w dalszej części 60 ar - widnieje jako rolna idealna pod sad, szkółkę, lekką zabudowę agroturystyczną, pole kempingowe itp. W górnej części działki właściciel stworzył prawdziwą oazę ciszy i spokoju schowaną przed wszystkimi. Chata z bali z mediami, z zagospodarowanym poddaszem, kominkiem i aneksem kuchennym. Szklane witryny otwierają pomieszczenie na przepiękne widoki i soczystą zieleń. Obok stoi komórka wraz z łazienką, WC, komórką i pokojem dla gości. Do zabudowań należy także drewutnia, komórka, letnia kuchnia oraz palenisko, grill i podjazd dla kilku samochodów. Powierzchnia ogrodzona i obsadzona kolorowymi krzewami, ogródkiem warzywnym, niewielkim sadem oraz bujną trawą.


Teren od południowej części Parku Ślężańskiego jest wyjątkowy urokliwy i spokojny. Po drugiej części góry znajduje się Zalew w Sulistrowicach, niedaleko też do Zalewu Mietkowskiego. Wokół wiele tras rowerowych także górskich. Zapraszam na prezentację z niepowtarzalnym zachodem słońca!

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
2 817 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Dariusz Wsułek
Ekspert kredytowy Gold Finance

Opłaty przy transakcji

Szacunkowe opłaty wyniosą:
19 189 PLN
świdnicki, Marcinowice gm, Sady
 Cena:  720 000 PLN
 Powierzchnia:   8 400  m2

Izabela Żygadło

Broker nieruchomości
Rating: 5 ?