Obiekt na sprzedaż, Wąbrzeski, Wąbrzeźno gm, Wąbrzeźno

Numer zlecenia BIJY462
3 500 000 PLN   3 900 000 PLN   4 993 za m2
Powierzchnia:
701.0 m2
Liczba zabudowań:
1
Typ:
Magazyn i biura

Opis

Reprezentacyjny, przyciągający uwagę budynek ze świetnie urządzonym parkingiem obok.

Nieruchomość była przeznaczona pod sklep, więc podobna działalność nie wymaga dodatkowych nakładów, jeśli chodzi o adaptację wnętrza. Duża (412 m2) sala sprzedażowa oraz 220 m2 przeznaczone na pomieszczenia socjalne, magazyny, szatnię, biuro oraz kotłownie są wyposażone w wentylację oraz alarm z powiadomieniem. Ponadto podłoga w całym budynku wyłożona jest płytkami gresowymi. Główne wejście do lokalu stanowią drzwi suwane z automatem GEZE. Budynek oraz jego lokalizacja są wymarzone na duży sklep, bądź hurtownię. Podana cena podlega negocjacji!!! Istnieje również możliwość wynajmu.

Przy zakupie nieruchomości należy uwzględnić koszty notarialne oraz wynagrodzenie agencji nieruchomości w wysokości 1,23% brutto.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
14 522 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Rafał Zwierzchowski
Ekspert kredytowy Gold Finance

Opłaty przy transakcji

Szacunkowe opłaty wyniosą:
83 239 PLN