Obiekt na wynajem, Otwocki, Józefów gm, Józefów

Numer zlecenia BIKY937
20 000 PLN
Powierzchnia:
0.0 m2
Liczba zabudowań:
0
Typ:

Opis

Do wynajęcia nowo powstały, nowoczesny obiekt o powierzchni całkowitej 500 m.kw.

Budynek usytuowany na działce o powierzchni 2200 m kw, bezpośrednio przy głównej drodze dojazdowej do miasta, może być przeznaczony pod działalność usługową, handlową lub biurową, np. siedziba firmy, szkoła, przedszkole, fitness, SPA, przychodnia/klinika i inne, do własnej aranżacji przez Najemcę. Obiekt składa się z dwóch kondygnacji po 180 m.kw oraz poddasza. Na parterze i pierwszym piętrze open space oraz zaplecze sanitarno-socjalne. Poddasze składa się z dwóch niezależnych lokali z łazienkami, które mogą być przeznaczone pod gabinety, biura lub mieszkania. Na piętro i poddasze prowadzi szeroka klatka schodowa wyłożona granitem. Wnętrza doskonale doświetlone poprzez duże okna. W budynku wykonane są wszystkie instalacje, łącznie z instalacją pod klimatyzację. Jest również zainstalowany system alarmowy.
Teren wokół budynku wyłożony kostką z przeznaczeniem pod miejsca parkingowe.


Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Otwocki, Józefów gm, Józefów
 Cena:  20 000 PLN
 Powierzchnia:   0.0  m2
 Liczba pokoi:  0

Dominika Trzaskowska

Kierownik biura