Działka na sprzedaż, Legionowski, Serock gm, Serock

Numer zlecenia BINO800
990 000 PLN 215 za m2
Powierzchnia:
4 609 m2
Przeznaczenie:
Usługowa (u)
Wymiary :
30x160

Dane nieruchomości

Typ zlecenia:
Sprzedaż
Rodzaj nieruchomości:
Działka
Przeznaczenie:
Usługowa (u)
Miasto:
Serock
Lokalizacja:
Serock
Powierzchnia:
4 609 m2
Media:
Woda, Elektryczność, Kanalizacja, Gaz
Ogrodzenie::
Siatka z bramą
Dojazd:
Kostka bauma lokalna
Zagospodarowanie:
Utwardzona

Opis

Działka inwestycyjno-usługowa posiadająca MPZP pod m.in. działalność produkcyjną.

Okazja dla osób i firm szukających możliwości inwestycji na północ od Warszawy. Działka inwestycyjno-usługowa zgodnie z MPZP przeznaczona jako teren obiektów produkcyjnych, składów, magazynów i zabudowy usługowej. Położona w centrum Serocka, w bezpośrednim sąsiedztwie sklepy Biedronka, Mrówka, Rossmann oraz hurtownia leków i sprzętu weterynaryjnego.
Teren utwardzony i ogrodzony, posiada sieć energetyczną oraz możliwość przyłączenia sieci kanalizacyjnej oraz gazowej i wodociągowej. Oddalony od ul. Warszawskiej - głównej ulicy w Serocku o ok. 200m, od Warszawy zaledwie 40 km, od lotniska Modlin 30 km i ok. 1 km od skrzyżowania dróg DK61 i DK62, prowadzących do Białegostoku, Płocka, Ostrołęki jak również Gdańska, Łodzi czy Torunia. Może stanowić doskonałą bazę do obsługi rynku lokalnego, warszawskiego oraz ogólnopolskiego.

Lokalizacja w centrum Serocka, znajdującym się jednocześnie w centralnej części Polski daje ogromne możliwości inwestycyjne przyszłym właścicielom.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
3 873 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Wioletta Kornet
Ekspert kredytowy Gold Finance

Opłaty przy transakcji

Szacunkowe opłaty wyniosą:
25 917 PLN
Legionowski, Serock gm, Serock
 Cena:  990 000 PLN
 Powierzchnia:   4 609  m2

Paweł Sokulski

Kierownik biura