Obiekt na sprzedaż, Mrągowski, Mikołajki gm, Jora Wielka

Numer zlecenia BISI328
270 000 PLN 9 215 za m2
Powierzchnia:
29.3 m2
Liczba zabudowań:
1
Typ:
Hotel

Opis

Szukasz obiektu pod inwestycje?Wypoczywaj we własnym, luks-apartamencie i zarabiaj na jego wynajmie!

Stwórz drugi dom dla swojej rodziny w jednym z najpiękniejszych polskich kurortów! Kup własny Apartament w Mikołajki Resort Hotel & Spa na Mazurach i podaruj bezpieczeństwo, niezależność i radość najbliższym. Hotel położony jest w zacisznym miejscu nad samym brzegiem jeziora Kuchenka, położonego w sercu Krainy Wielkich Jezior Mazurskich. Jego lokalizację wybraliśmy nieprzypadkowo: znajdujemy się w odległości kilku kilometrów od centrum Mikołajek – wystarczająco blisko by dojazd nie był problematyczny i wystarczająco daleko by Twój wypoczynek nie był zakłócany miejskim zgiełkiem. Błękit jeziora z jednej strony, zieleń lasu z drugiej – trudno chyba o lepsze warunki do wyciszenia i błogiego relaksu, który pomoże Ci w przywróceniu poczucia równowagi i wewnętrznego spokoju. Podobny charakter ma także wystrój całego budynku, który jest nowoczesny i przytulny zarazem – tak, by cała Twoja rodzina czuła się tu w pełni zrelaksowana i wypoczęta. Apartament 29,30 m2 całkiem wyposażony.Kup - Wypoczywaj,
Wynajmij - Zarabiaj!
Wypoczywaj we własnym, luksusowym apartamencie i zarabiaj na jego wynajmie!
Miejsce to zostało wytypowane przez National Geographic, jako jedno z 20 miejsc na świecie, które należy odwiedzić.
https://www.mikolajki-resort.pl/

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
1 120 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Monika Domańska
Ekspert kredytowy Gold Finance

Opłaty przy transakcji

Szacunkowe opłaty wyniosą:
7 975 PLN
Mrągowski, Mikołajki gm, Jora Wielka
 Cena:  270 000 PLN
 Powierzchnia:   29.3  m2
 Liczba pokoi:  1

Larysa Hetman

Kierownik biura