Lokal na wynajem, Kraków, Bieńczyce

Numer zlecenia BOBU101
14 999 PLN
Powierzchnia:
168.0 m2
Liczba pomieszczeń:
11
Piętro:
Parter/1
Struktura:
Rok budowy:
2000
Stan:
Normalny

Opis

Do wynajęcia prestiżowy budynek na siedzibę firmy, bank, plac. medyczną, callcenter, fitness.

Oferujemy do najmu 2-kondygnacyjny, wolnostojący nowoczesny budynek z witryną oraz dużą powierzchnią pod reklamę wzdłuż drogi kraj.dwupasmowej nr 79.
Ten prestiżowy budynek świetnie nadaje się na nową siedzibę firmy (np.biura na 1.piętrze) oraz przestronny openspace czy też callcenter/sala ekspozycyjna na produkty czy też usługi doradcze. Lokalizacja budynku jest atrakcyjna i pozwala zmotoryzowanym w 10 min dotrzeć do S7 a pieszym zaledwie 10 kroków do przystanku.
Oferta wynajmu długoterminowego może idealnie wpisać się w strategię korporacji lub też firm oferujących masową obsługę klienta czy też może nadawać się na Centrum Medyczne z apteką jak również klubów fitness czy CallCenter.
Budynek wynajmowany był przez jeden z wiodących banków w Polsce, stąd bardzo szybko i tanio można wykorzystać infrastrukturę (włącznie z funkcjonującym bankomatem) pod nową placówkę banku czy instytucji finansowej.
Właściciele budynku otwarci są na zmiany wewnątrz budynku.
Cena brutto!

Idealna lokalizacja na Nowej Hucie
Prosty i łatwy w zmianach układ wewnątrz
Widoczny budynek z dużą powierzchnią pod reklamę
Przygotowana i sprawdzona infrastruktura pod placówkę banku

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kraków, Bieńczyce, Bieńczyce
 Cena:  14 999 PLN
 Powierzchnia:   168.0  m2
 Liczba pokoi:  11

Arkadiusz Głąb

Agent nieruchomości
Rating: 4.44 ?