Obiekt na wynajem, Strzyżowski, Strzyżów gm, Godowa

Numer zlecenia BOBY952
4 000 PLN
Powierzchnia:
225.0 m2
Liczba zabudowań:
1
Typ:

Opis

Oferuję na wynajem nowo wybudowany obiekt mieszkalno - usługowy o powierzchni 225 m2 obok Strzyżowa

Obiekt został wybudowany w 2022 roku w miejscowości Godowa w powiecie strzyżowskim na 7 arowej działce. Składa się on z dwóch kondygnacji tj. parteru o powierzchni około 117 m2 który pełni funkcję handlowo - usługową oraz piętra o powierzchni 108 m2 z drugim niezależnym wejściem służącego jako część mieszkalną. Budynek został wybudowany z Solbetu 24 i przykryty blachą trapezową. Obiekt ogrzewany jest za pomocą pompy ciepła oraz pieca na paliwo stałe, woda zaś pochodzi z własnego ujęcia. W chwili obecnej powierzchnie wewnątrz budynku są w stanie deweloperskim i istnieje możliwość wykończenia ich według własnych potrzeb i aranżacji. Dojazd do nieruchomości jest bardzo łatwo i prowadzi prosto z gminnej drogi asfaltowej. Na działce jest ogólnodostępny parking. Istnieje możliwość wynajęcia każdej z kondygnacji odrębnie jak iw całości. Na poziomie parteru znajduje się także duży garaż z elektrycznie otwieranymi drzwiami .

Nieruchomość ze względu na to że jest obiektem usługowo - mieszkalnym idealnie może nadawać się na sklep, siedzibę firmy, salony usługowe(Parter) jak też na mieszkanie dla rodziny z dziećmi(Piętro).Dużym atutem jest również jej lokalizacja w cichym i spokojnym miejscu a zarazem blisko Strzyżowa.


Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Strzyżowski, Strzyżów gm, Godowa
 Cena:  4 000 PLN
 Powierzchnia:   225.0  m2
 Liczba zabudowań:  1

Kamil Tomkowicz

Broker nieruchomości