Lokal na sprzedaż, Warszawa, Mokotów, Stegny

Numer zlecenia BODO775
620 000 PLN 12 632 za m2
Powierzchnia:
49.1 m2
Liczba pomieszczeń:
3
Przeznaczenie lokalu:
Sklep
Struktura:
Szkieletowa
Rok budowy:
2009

Opis

Oferta dla poszukujących lokalu ze stabilnym najemcą z przyzwoitą stopą zwrotu na poziomie 7%

Lokal użytkowy w ciągu handlowym na parterze budynku mieszkalnego z 2009 roku na Mokotowie. W sąsiedztwie Tor Łyżwiarski Stegny oraz nowa zabudowa mieszkaniowa. Lokal z wejściem z ulicy z dużymi witrynami, składa się z otwartej prawie 45 metrowej powierzchni, oraz niewielkiego zaplecza socjalnego i łazienki. Obecny najemca prowadzi w nim sklep, który funkcjonuje od kilku lat. Jest aktualny operat szacunkowy na zbywany lokal o wartości zgodnej z ceną ofertowa. Sprzedaż zwolniona z podatku VAT.

Obecnie obserwuje się zwiększony popyt na powierzchnie użytkowe zlokalizowane poza ścisłym centrum, a których lokalizacja pozwala na zapewnienie okolicznym mieszkańcom na obsługę w zakresie podstawowych potrzeb.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
2 572 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Daniel Orlikowski
Ekspert kredytowy Gold Finance

Opłaty przy transakcji

Szacunkowe opłaty wyniosą:
16 697 PLN
Warszawa, Mokotów, Stegny
 Cena:  620 000 PLN
 Powierzchnia:   49.1  m2
 Liczba pokoi:  3

Małgorzata Witkowska

Kierownik biura