Działka na sprzedaż, Bieszczadzki, Lutowiska gm, Lutowiska

Numer zlecenia BOFY529
1 700 000 PLN 12 za m2
Powierzchnia:
136 700.0 m2
Przeznaczenie:
Powierzchnia :
nieregularna

Dane nieruchomości

Typ zlecenia:
Sprzedaż
Rodzaj nieruchomości:
Działka
Przeznaczenie:
Miasto:
Lutowiska
Lokalizacja:
Lutowiska
Powierzchnia:
136 700.0 m2
Media:
Nie
Ogrodzenie::
Brak danych
Dojazd:
Droga asfaltowa cicha
Zagospodarowanie:
Brak danych

Opis

Jedyna w swoim rodzaju działka w Bieszczadach, jedynie kilkanaście kilometrów od bieszczadzkich połonin. Dolina potoku Głuchego aż do Polany jest całkowicie niezamieszkana.

Kompleks działek położonych w dolinie potoku Głuchego we wsi Skorodne w paśmie Otrytu, u podnóża Bieszczadów Wysokich. Tereny o charakterze budowlanym oraz rolno-leśnym. Działka o charakterze budowlanym w planie zagospodarowania przestrzennego gminy Lutowiska z przeznaczeniem na cele mieszkaniowe i usługowe. Działki o przeznaczeniu budowlanym położone są w centrum wsi bezpośrednio przy drodze Lutowiska - Polana (do Polany 5 km,do Lutowisk 5 km). Na terenie nieruchomości istnieje możliwość uzyskania własnego źródła energii - mała elektrownia wodna, ponadto w odległości 10 m od granic działki znajduje się stacja trafo. W odległości 5 km znajduje dolina Sanu i miejscowości Dwernik, Zatwarnica czyli miejscowości bezpośrednio leżące pod szczytami Bieszczad Wysokich. W pobliżu Solina.Przez Skorodne przechodzi wiele szlaków pieszych konnych rowerowych i narciarskich .


Nieruchomość położona jest w jednym z piękniejszych bieszczadzkich rejonów w paśmie Otrytu na pograniczu Bieszczadzkiego Parku Krajobrazowego.


Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
6 651 PLN / miesiąc
30 lat

Twój analityk kredytowy
Rafał Koziara
Analityk kredytowy Metrofinance

Opłaty przy transakcji

Szacunkowe opłaty wyniosą:
41 889 PLN