Działka na sprzedaż, Szczycieński, Witowo

Numer zlecenia BOHU392
127 000 PLN 92 za m2
Powierzchnia:
1 384 m2
Przeznaczenie:
Rolna
Wymiary :
1x1

Dane nieruchomości

Typ zlecenia:
Sprzedaż
Rodzaj nieruchomości:
Działka
Przeznaczenie:
Rolna
Miasto:
Witowo
Lokalizacja:
Witowo
Powierzchnia:
1 384 m2
Media:
Nie
Ogrodzenie::
Bez ogrodzenia
Dojazd:
Żwir
Zagospodarowanie:
Brak danych

Opis

Mazurska działka nieopodal jeziora. W drodze prąd, woda. Okolica cicha, blisko las. Do sprzedania ziemia nad jeziorem Brajnickim, w miejscowości Witowo. Odległość od jeziora ok. 500m. Właściciel udostępnia bezpośredni dostęp do jeziora ( dla wędkarzy jezioro karpiowe). W najbliższej okolicy ośrodek wypoczynkowy z ratownikiem i możliwością wypożyczenia sprzętu do pływania oraz szkoła windserfingu. Okolica cicha, spokojna, blisko las - idealne miejsce dla grzybiarzy. Najbliższa miejscowość Jedwabno - 6km. Miejsce idealne na letni wypoczynek lub do zamieszkania na stałe dla osób ceniących sobie spokój i mazurskie klimaty. Czyste jezioro dla wędkarzy. Lasy obfitujące w grzyby. Idealne miejsce na spędzenie jesieni życia bądź przeżycie niezapomnianych wakacji.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
869 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Marta Zembrzuska
Ekspert kredytowy Credipass
Szczycieński, Witowo
 Cena:  127 000 PLN
 Powierzchnia:   1 384  m2
 Liczba pokoi:  0

Janusz Miłek

Doradca