Działka na sprzedaż, Otwocki, Otwock gm, Otwock

Numer zlecenia BOKO416
310 000 PLN 207 za m2
Powierzchnia:
1 500 m2
Przeznaczenie:
Jednorodzinna (mn)
Wymiary :
20x75

Dane nieruchomości

Typ zlecenia:
Sprzedaż
Rodzaj nieruchomości:
Działka
Przeznaczenie:
Jednorodzinna (mn)
Miasto:
Otwock
Lokalizacja:
Otwock
Powierzchnia:
1 500 m2
Media:
Woda, Elektryczność, Gaz
Ogrodzenie::
Bez ogrodzenia
Dojazd:
Droga asfaltowa cicha
Zagospodarowanie:
Bez zagospodarowania

Opis

Zabudowy mieszkaniowej na dużych działkach "leśnych"

Zlokalizowana w Otwocku - Wólka Mlądzka.
Najważniejszym atutem jest jej położenie. Usytuowanie 30 m od rzeki Świder powoduje, że okolica ma wyjątkowe walory wypoczynkowe. Można tu wypoczywać weekendowo, można tu wypoczywać całorocznie. W odległości 5 minut jazdy powstaje Centrum Handlowe Góraszka a do centrum Warszawy tylko 30 minut. Nieopodal duży kompleks sportowy z pełnowymiarowym boiskiem do piłki nożnej oraz 4-gwiazdkowy hotel z restauracją. Do sklepu spożywczego 200 m.
Wszechobecne tereny leśne sprzyjają zdrowiu i aktywności fizycznej a położona tuż obok przystań z kajakami dodatkowo ją uatrakcyjni.
Na uwagę zasługuje również fakt, że wjazd na działkę można zrobić nie tylko od głównej drogi. W pobliżu prąd i woda, a w niedługim czasie również kanalizacja. Na dzień dzisiejszy trwa opracowywanie MPZP.


Nieruchomość położona w Warszawskim Obszarze Chronionego Krajobrazu, który stanowi otulinę Mazowieckiego Parku Krajobrazowego jest niewątpliwie atrakcją dla ludzi ceniących zdrowy tryb życia oraz kontakt z naturą.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
1 213 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Rafał Kowalski
Ekspert kredytowy Gold Finance

Opłaty przy transakcji

Szacunkowe opłaty wyniosą:
8 972 PLN
Otwocki, Otwock gm, Otwock
 Cena:  310 000 PLN
 Powierzchnia:   1 500  m2

Bożena Rykała

Agent nieruchomości