Sprzedaż, obiekt, Gdańsk, Przeróbka

Numer zlecenia BONA875
750 000 PLN 10 714 za m2
Powierzchnia:
70.0 m2
Liczba zabudowań:
1
Typ:
Kamienica
Znajdź na mapie

Opis

ZABYTKOWA WIEŻA CIŚNIEŃ!
Ma 4 kondygnacje podstawy. Stalowe schodki przy cylindrycznej ścianie umożliwiają pokonanie 3 wysokich kondygnacji.IV kondygnacja nie ma już żadnych okien i jest niska.

Stropem jej jest dno stalowego, nitowanego zbiornika na wodę. Wypukły do góry wycinek kuli wspaniale rozkładał naprężenia w dnie zbiornika i przenosił je na mur ścian wieży podstawy. Od tego punktu podparcia zbiornika dno jego wysunięte poza te ściany wznosi się jako wycinek odwróconego ostrosłupa, aż do miejsca, gdzie zaczynają się ponad 3 metrowe ściany. Aby można była wyjść ponad zbiornik po jego środku jest umieszczona rura komunikacyjna ze stalową drabinką. Po zewnętrznej stronie zbiornika są 3 poziomy galeryjek. Najniższy poziom znajduje się na poziomie ukośnego dna zbiornika, wysuniętego poza ściany wieży podstawy. Wąska, środkowa galeryjka jest na poziomie okien. Trzecia, najwyższa znajduje się około 1 m poniżej krawędzi zbiornika. Od górnego końca, wcześniej wspomnianej rury komunikacyjnej, można stalową drabiną wspiąć się do latarni–kominka w szczytowej części dachu, dzięki oknom oświetla ona całe poddasze, a wywietrzniki zapewniają wentylację.

OFERTA DLA KONESERÓW ARCHITEKTONICZNYCH "PEREŁEK"!

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Obiekty w okolicy

#   Obiekt Odległość Spacerkiem w:
1 Sklep z artykułami gospodarstwa domowego
Szkło-Monter. Kompleksowe usługi szklarskie. Mokrzyński P. 203 m 3 min
2 Sklep z artykułami gospodarstwa domowego
Hurtownia Saco 206 m 3 min
3 Urząd miasta/gminy
Gdańsk 3039 m 39 min
4 Urząd miasta/gminy
Przeróbka 3443 m 41 min

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
3 112 PLN / miesiąc
30 lat

Twój analityk kredytowy
Marta Drzał
Analityk kredytowy Metrofinance

Opłaty przy transakcji

Szacunkowe opłaty wyniosą:
19 937 PLN