Działka na sprzedaż, Chrzanowski, Alwernia gm, Nieporaz

Numer zlecenia BOZU464
39 800 000 PLN 200 za m2
Powierzchnia:
199 000 m2
Przeznaczenie:
Przemysłowa
Wymiary :
550/380

Dane nieruchomości

Typ zlecenia:
Sprzedaż
Rodzaj nieruchomości:
Działka
Przeznaczenie:
Przemysłowa
Miasto:
Nieporaz
Lokalizacja:
Nieporaz
Powierzchnia:
199 000 m2
Media:
Nie
Ogrodzenie::
Brak danych
Dojazd:
Droga asfaltowa ruchliwa
Zagospodarowanie:
Brak danych

Opis

Teren prawie 20 ha (możliwość podziału) stykający się z autostradą A4 Kraków-Katowice w połowie jej długości. Idealne miejsce dla inwestora, który swoim działaniem chce objąć obydwie aglomeracje.

(w sumie 6 mln mieszkańców, jeden z najwyższych wskaźników zaludnienia w Europie, obszar przyciągający inwestorów z całego Świata) miejsce idealne na lokowanie zakładów produkcyjnych, usługowych lub obiektów logistycznych. Oprócz autostrady nieruchomość jest dobrze skomunikowana z drogami powiatowymi i krajowymi. Odległość do jednego węzła 2 km, do drugiego 7 km. Doskonała ekspozycja, widoczność z autostrady jest dodatkowym atutem dla reklamy swojej marki. Teren styka się z A4 na ok. 550 metrach. W sąsiedztwie brak zabudowań. Przy głównej drodze dostępny prąd, gaz, woda, telefon (ok. 400 metrów). Teren idealnie równy z małym spadkiem w kierunku autostrady, bardzo ładna ekspozycja. Dzięki ukształtowaniu terenu i rowom odwadniającym wszelkie prace ziemne przy realizacji inwestycji ograniczone są do minimum.

Intensywność zabudowy - 50%
Wysokość zabudowy - 22m

Cena i warunki sprzedaży do uzgodnienia.


Możliwość wydzielenia działek o dowolnej wielkości bezpośrednio pod potrzeby klienta. Obowiązuje plan zagospodarowania przestrzennego, w którym teren przewidziany jest pod obiekty produkcyjne, usługowe, bazy , składy, magazyny.

Agent odpowiedzialny - Mariusz Bratek

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
155 714 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Łukasz Jelonek
Ekspert kredytowy Gold Finance

Opłaty przy transakcji

Szacunkowe opłaty wyniosą:
816 927 PLN