Obiekt na sprzedaż, Działdowski, Działdowo gm, Działdowo

Numer zlecenia BUBU906
1 800 000 PLN   1 900 000 PLN   4 356 za m2
Powierzchnia:
413.2 m2
Liczba zabudowań:
15
Typ:
Zakład produkcyjny

Opis

Budynek handlowo-usługowy gotowy pod działalność ,duża działka.Osiedle Lidzbarska.

Witam przedstawiamy Państwu na sprzedaż budynek handlowo-usługowy pod własną działalność ,obiekt w 2010 r kompletnie przebudowany,rozbudowany ,nowe instalacje ,nowy dach,okna plastikowe,zrobione ocieplenie elewacja.Obiekt o powierzchni użytkowej ponad 413m2,a powierzchnia działki wynosi 2224m2 całkowicie ogrodzona 2 bramy wjazdowe dojazd drogą utwardzoną.W obiekcie znajdują się hale produkcyjne,magazyn,biura,szatnia ,łazienki,prysznic ,kotłownia,pomieszczenia socjalne wszystko co potrzebne .Na podłogach płytki ,ściany ogipsowane w halach produkcyjnych wylane posadzki-zbrojone pod ciężkie maszyny,rozprowadzone ogrzewanie,nawiewy,monitoring.Teren przed obiektem utwardzony,kostka oraz wylany asfalt na części.Działka wraz z obiektem w miejscowym planie zagospodarowania oznaczona symbolem T-17.Istnieje możliwość wynajmu na dłuższy okres( 7 tyś miesięczny czynsz) ,z pierwszeństwem kupna. Więcej informacji u agenta odpowiemy na wszystkie pytania.

Gorąco polecam i Zapraszam na bezpłatną prezentację,kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
7 468 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Katarzyna Hołownia
Ekspert kredytowy Gold Finance

Opłaty przy transakcji

Szacunkowe opłaty wyniosą:
44 135 PLN
Działdowski, Działdowo gm, Działdowo
 Cena:  1 800 000 PLN
 Powierzchnia:   413.2  m2
 Liczba pokoi:  15

Katarzyna Fritzsche

Doradca ds. nieruchomości