Idealna inwestycja w lokal użytkowy!

Lokal na sprzedaż, Warszawa, Wola, Młynów

Numer zlecenia BUFO718
1 950 000 PLN 10 093 za m2
Powierzchnia:
193.2 m2
Liczba pomieszczeń:
6
Przeznaczenie lokalu:
Sklep
Struktura:
Szkieletowa
Rok budowy:
2008

Opis

Zachęcam do zakupu lokalu użytkowego położonego na Woli w otoczeniu zabudowy wielorodzinnej.

Lokal znajduje się na parterze, z bezpośrednim dostępem z chodnika, bez żadnych barier architektonicznych. Duże witryny widoczne z ulicy. Zaletą tej lokalizacji jest fakt, że jeśli poszukujesz lokaty kapitału, to inwestycja w ten lokal na pewno się zwróci. Można tutaj umieścić klinikę beauty, klinikę medycyny estetycznej, przychodnię weterynaryjną, placówkę banku, restaurację, sklep internetowy, sklep rowerowy, którego nie ma w najbliższej okolicy! Technicznie lokal jest przygotowany pod każdą z tych działalności.Specjalne światła LED oddające naturalne barwy, 9 linii telefonicznych, WiFi, nagłośnienie, 2 niezależne klimatyzacje, nawiew ciepłego powietrza, wentylacja z wyciągiem to wszystko świadczy o wysokiej jakości lokalu. Wysokość pomieszczeń to około 3,5 m (w chwili obecnej podwieszane sufity do poziomu 3 m).Do lokalu przynależą 2 miejsca postojowe w garażu podziemnym oraz komórka lokatorska. Istnieje możliwość wykorzystania trawnika przed lokalem np.na stoliki czy strefę relaksu.

Bezpośrednio przy ulicy Obozowej kilka linii tramwajowych, autobusy a zaledwie 1,5 km do stacji metro Płocka.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
9 054 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Marek Jackiewicz
Ekspert kredytowy Credipass
Warszawa, Wola, Młynów
 Cena:  1 950 000 PLN
 Powierzchnia:   193.2  m2
 Liczba pokoi:  6

Magdalena Milewska

Lider sprzedaży