Wynajem, lokal, Rawicki, Rawicz gm, Rawicz

Numer zlecenia BUGE002
2 575 PLN
Powierzchnia:
103.0 m2
Liczba pomieszczeń:
1
Piętro:
2/2
Struktura:
Rok budowy:
Stan:
Normalny

Opis

Oferujemy państwu lokal użytkowy o powierzchni 103 m2. Może być przeznaczony na biuro każdej firmy, siedzibę firmy, kancelarię, pracownię.

W cenie czynszu zawarte jest ogrzewanie, woda, dostęp do toalety. Lokal znajduje się na 2 piętrze wraz z innymi lokalami o powierzchni 29 m2 i 67 m2. Także są do wynajęcia. Istnieje możliwość wynajmu całego 2 piętra za cenę 5 500 zł Netto. Gorąco polecamy.
Podana cena jest ceną promocyjną - „PROMOCJA 50% TANIEJ”. 12 miesięcy czynsz najmu obniżony o 50% przy zawarciu umowy na okres co najmniej 36 miesięcy. 6 miesięcy czynsz najmu obniżony o 50% przy zawarciu umowy na okres co najmniej 24 miesięcy. 3 miesiące czynsz najmu obniżony o 50% przy zawarciu umowy na okres co najmniej 12 miesięcy.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.