Lokal na sprzedaż, Sosnowiec, Milowice

Numer zlecenia BUHE143
475 000 PLN 4 318 za m2
Powierzchnia:
110.0 m2
Liczba pomieszczeń:
8
Przeznaczenie lokalu:
Sklep
Struktura:
Cegła
Rok budowy:
1979

Opis

Sklep, mmieszkania, warsztat: dobra inwestycja! Kompleks budynków do nabycia i wynajmu od zaraz.

Do nabycia nieruchomość gruntowa, z zabudowaniami. Działający sklep przy ulicy, następnie w drugim rzędzie budynek mieszkalny, dwa mieszkania ok. 60 m2, jedno jest wynajmowane. Do kompleksu należy garaż oraz osobno stojący warsztat samochodowy z ziemnym kanałem. Z tyłu za obiektami znajduje sie plac gruntowy, możliwość składowania materiałów budowlanych, handlowych.

UWAGA! Nieruchomość jest do nabycia razem z dwoma przyległymi nieruchomościami, po lewej i prawej stronie, które w całości dają ok 1500 m2 gruntu oraz dwa sklepy usługowe, pięć mieszkań, garaż, osobny budynek biurowy, osobno stojący warsztat. (Drugie zlecenie Metrohouse: KATI513).

Obecnie lokale generują dochód pasywny ok. 8 500 zł miesięcznie. Istnieje możliwość zakupu z kontynuacją najemców, z zachowaniem już istniejącego dochodu pasywnego lub zakup z rozwiązaniem umów najmu.

Kupno inwestycji, działające najmy mieszkań, sklepu, warsztatu samochodowego!

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
1 971 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Ewa Walaszek-Sajdak
Ekspert kredytowy Gold Finance

Opłaty przy transakcji

Szacunkowe opłaty wyniosą:
13 084 PLN
Sosnowiec, Milowice, Milowice
 Cena:  475 000 PLN
 Powierzchnia:   110.0  m2
 Liczba pokoi:  8

Tomasz Seweryn

Kierownik biura