Działka na sprzedaż, Ostródzki, Miłakowo gm, Naryjski Młyn

Numer zlecenia BUKI529
137 280 PLN 44 za m2
Powierzchnia:
3 120 m2
Przeznaczenie:
Mieszkaniowo - usługowa
Wymiary :
37x93

Dane nieruchomości

Typ zlecenia:
Sprzedaż
Rodzaj nieruchomości:
Działka
Przeznaczenie:
Mieszkaniowo - usługowa
Miasto:
Naryjski Młyn
Lokalizacja:
Naryjski Młyn
Powierzchnia:
3 120 m2
Media:
Nie
Ogrodzenie::
Bez ogrodzenia
Dojazd:
Droga asfaltowa cicha
Zagospodarowanie:
Trawa

Opis

Działka budowlana z przeznaczeniem na usługi turystyczne (UT), w pięknej, mazurskiej okolicy.


Charakter działki zezwala na zabudowę związaną z obsługą ruchu turystycznego, w tym: zabudowę hotelową , baseny, gabinety odnowy biologicznej, spa, usługi gastronomiczne.
Teren ekologicznie czysty i niezagrożony urbanistycznie. Objęty specjalnym MPZP. Określa on takie warunki zabudowy, które pozwolą zachować unikalny, zgodny z nieskażoną naturą charakter otoczenia. W lasach i nad jeziorami otaczającymi osadę żyje wiele rzadkich gatunków zwierząt, m.in. orły, kruki, bobry, łosie. W tym ekologicznym otoczeniu znajdujemy doskonały dla zdrowia klimat. Czyste powietrze, zdrowe pożywienie, w tym dostęp do świeżych ryb łowionych w okolicznych jeziorach i oferowanych przez okoliczne gospodarstwa własnych produktów. Sprzyja to budowaniu i utrzymywaniu kondycji fizycznej i ogólnego dobrego stanu zdrowia. W okolicy mnóstwo jezior i rzek umożliwiających uprawianie wędkarstwa i sportów wodnych. Setki kilometrów wspaniałych tras rowerowych. W odległości 7 minut rowerem przepiękne jezioro Narie.

Teren dawnych Prus Wschodnich jest przepełniony historią, pełno tu zabytków i atrakcji turystycznych, będących przedmiotem zainteresowania nie tylko turystów z polski, ale też z zagranicy – przede wszystkim z Niemiec. Kup i spełnij własne plany biznesowe lub zachowaj jako inwestycję w przyszłość.


Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
537 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Bartosz Żuchowski
Ekspert kredytowy Gold Finance

Opłaty przy transakcji

Szacunkowe opłaty wyniosą:
4 668 PLN
Ostródzki, Miłakowo gm, Naryjski Młyn
 Cena:  137 280 PLN
 Powierzchnia:   3 120  m2

Jarosław Ferek

Agent nieruchomości
Rating: 4 ?