Lokal na wynajem, Olsztyński, Olsztynek gm, Olsztynek

Numer zlecenia BUKI663
2 000 PLN   2 600 PLN  
Powierzchnia:
102.7 m2
Liczba pomieszczeń:
5
Przeznaczenie lokalu:
Sklep
Struktura:
Rok budowy:
1965

Opis

Oferuję na wynajem duży lokal użytkowy w centrum Olsztynka.

Do wynajęcia lokal o powierzchni łącznej 102,7 m2, zlokalizowany na parterze, w centrum Olsztynka. Sąsiednie lokale wykorzystywane są na cele usługowo-handlowe, m.in. sklep osiedlowy i obuwniczy. Lokal składa się z głównego pomieszczenia usługowo-handlowego i zaplecza socjalnego – kuchni i toalety (powierzchnia 65,4 m2). Nieruchomość posiada klimatyzację i jest monitorowana. Budynkiem zarządza wspólnota mieszkaniowa.

Niewątpliwe atuty nieruchomości to duża witryna oraz możliwość dojazdu do lokalu i wejścia z dwóch stron budynku. Bezpośrednio z lokalu zejście do piwnicy o powierzchni blisko 40 m2, która również może być wykorzystana jako magazyn lub na cele handlowo-usługowe, np. solarium.

Obecnie w lokalu mieści się sklep z odzieżą używaną, wcześniej apteka. Doskonała lokalizacja na prowadzenie sklepu lub innego punktu handlowo-usługowego.

Idealny lokal na prowadzenie własnego biznesu!

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Olsztyński, Olsztynek gm, Olsztynek
 Cena:  2 000 PLN
 Powierzchnia:   102.7  m2
 Liczba pokoi:  5

Alicja Boguta

Kierownik biura